Стосунки по-кременчуцьки: суд вирішив, що погрози колишній дружині – це турбота та освідчення в коханні

297 0
Стосунки по-кременчуцьки: суд вирішив, що погрози колишній дружині – це турбота та освідчення в коханні

30 грудня в Крюківському райсуді Кременчука відбувся розгляд цивільної справи за заявою місцевої мешканки Тетяни Б. Зацікавлена особа (або щоб простіше – відповідач) – її чоловік Володимир Б. Жінка хотіла, щоб йому видали обмежувальний припис на шість місяців, у якому заборонили б Володимиру наближатися на 300 метрів до її місця проживання, телефонувати їй або якимось іншим чином контактувати з нею особисто або через третіх осіб.

Їхній шлюб зареєстровано 18 вересня 2018 року. У пари народилася дівчинка. Але стосунки погіршилися, і 10 серпня 2021 року Тетяна звернулася до суду з позовом про розірвання шлюбу. Рішення ще не прийняли, але жінка з донькою вже живуть окремо від чоловіка.

За словами Тетяни, її майже колишній чоловік постійно погрожує їй, вчиняє психологічне та фізичне насильство і підстерігає біля будинку. Також він п’є, через що буває агресивним. А після придбання рушниці та надсилання SMS-повідомлень з погрозами з’явилася реальна загроза її життю.

Тетяна неодноразово зверталася до поліції, але це не дало жодних результатів.

У суді Володимир просив відмовити в задоволенні заяви. Зараз пара вирішує спір щодо участі батька у вихованні дитини, а мати не дає їм бачитися, уникає телефонних розмов, а бачитися дозволяє лише після сплати додаткових коштів на утримання її з дитиною.

Чоловік сказав, що поліція перевіряла факти фізичного та психологічного насильства, але вони не знайшли свого підтвердження, тому провадження закрили. Володимир заперечував, що погрожував жінці, переслідував її та зловживав алкоголем. А подані в матеріалах заяви фото відповідача з рушницею взяті з соцмереж. Він має на зброю офіційний дозвіл, тож склад правопорушення відсутній.

Інші матеріали розглянув суд. Зокрема відповідь з виконкому жінці після її заяви до Управління у справах сімей та дітей. Там запевнили, що ознаки небезпеки для дитини відсутні, тож брати її на облік як таку, що перебуває у складних життєвих обставинах, не потрібно.

Повідомлення, в якому жінка вбачала погрозу: «Лебедева [дівоче прізвище заявниці, - авт.], я узнал много интересного, сказать…. ничего не сказать. Хотя я тебя любил по-настоящему. Не ходи вечерами, я за тебя переживаю». Суддя Наталя Мурашова зробила висновок, що зміст SMS не містить жодних погроз, а навпаки, вказує на освідчення в коханні та турботливе ставлення.

Щодо інших тверджень Тетяни Б., то суддя зазначила, що придбання рушниці не несе в собі загрози, а те, що він підстерігає жінку біля будинку, не є підтвердженим у матеріалах справи. Тому Феміда відмовила у виданні обмежувального припису.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация