П’яний водій, розбите лобове та петарда у вікно: три першосічневі події у Кременчуці. ФОТО

667 0
П’яний водій, розбите лобове та петарда у вікно: три першосічневі події у Кременчуці. ФОТО

Вчора, першого січня, на популярному серед кременчужан Telegram-каналі опублікували три новини від мешканців міста, які ризикнули втратити новорічний настрій. Як-то кажуть, як новий рік зустрінеш, так його і проведеш, і не у всіх свято було спокійним і без пригод.

Спочатку міські патрульні зупинили водія, який перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер показав 1,8 проміле алкоголю в крові при максимально допустимій нормі в 0,2 проміле. Тобто перевищення норми в дев’ять разів. На нього виписали протокол за ст. 130 КУпАП (керування ТЗ у стані сп’яніння). Якщо це його перше порушення за останній два місяці, йому загрожуватиме щонайменш 17 000 грн штрафу, якщо друге — 34 000 грн, третє — 51 000 грн.

Ймовірно фіксація порушника відбулася на Молодіжному, тому що в коментарях під публікацією кажуть, що в районі зупинки “Техучилище” цей водій якимось чином зміг за 15 секунд створити три аварійні ситуації.

На вул. Вадима Пугачова люди, яким, вочевидь, приносить задоволення страждання інших, вирішили розважитися, закинувши петарду у вікно квартири. На щастя, все обійшлося лише розбитим склом. Зауважимо, що якби у квартирі були люди зі слабким серцем, воно могло б просто не витримати. Також якби в приміщенні був ветеран бойових дій, він міг сприйняти те, що сталося, як дійсно розрив ворожого снаряда. На жаль, через те, що сталося, навряд чи вдасться притягнути винуватців до відповідальності, тому що їхні особи не вдалося встановити.

І наостанок на в’їзді на Перший Занасип, зі шляхопроводу на нижню частину дороги впала брила снігу. Удар був такої сили, що розбив лобове скло автомобіля. Якби на місці, де розбилося скло, сидів пасажир, все могло б закінчитися трагічно.


Джерело фото: h.kremenchugКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация