Передноворічні перевірки: на Полтавщині виписують протоколи на підприємців за порушення карантину

149 0
Передноворічні перевірки: на Полтавщині виписують протоколи на підприємців за порушення карантину

Протягом минулого тижня фахівці ГУ Держпродспоживслужби Полтавщини перевірили майже 500 об’єктів. Про це вони повідомили у пресслужбі відомства.

Спільно з органами влади, місцевого самоврядування та поліцейськими, фахівці Управління щоденно проводять перевірки суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, закладів освіти та іншими об’єктами, з виконання встановлених карантинних заходів.

Порушення протиепідемічних вимог встановили на 87 об’єктах (20 %). До порушників застосовувалися відповідні заходи реагування – надали 87 приписів (пропозицій) і склали 50 протоколів про адміністративне правопорушення.

Зокрема фахівці Управління перевірили:

- 187 об’єктів торгівлі продовольчими товарами (крім ринків), порушення встановили на 36 об’єктах (19%). За недотримання вимог протиепідемічних заходів надали: 36 рекомендацій. Склали 25 протоколів про адмінправопорушення.

- 150 об’єктів торгівлі непродовольчими товарами, на 36 встановлено порушення (24%). Надали 36 рекомендацій. Склали 16 протоколів про адмінправопорушення.

- 26 закладів громадського харчування, на 9 встановили порушення (35%). Надали 9 рекомендацій. Склали 4 протоколи про адмінправопорушення.

- 14 перукарень та салонів краси, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

- 16 дитячих дошкільних закладів, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

- 20 освітніх закладів, порушення дотримання вимог протиепідемічних заходів не виявили.

- 1 вищий навчальний заклад, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

- 6 аптек, оптик, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

- 1 спортивний зал, 1 кінотеатр, порушення протиепідемічних вимог не встановили.

- 4 об’єкти пасажирських перевезень, порушення протиепідемічних вимог встановили на 4 об’єктах (100%). Склали 4 протоколи про адмінправопорушення;

- 13 інших об’єктів нагляду (об’єкти побутового обслуговування населення, адміністративні та офісні приміщення, заклади ветеринарної медицини, АЗС, поштові відділення, об’єкти водопостачання, банківські відділення, ломбарди тощо), порушення протиепідемічних вимог встановили на двох об’єктах (15,4%). Склали один протокол про адмінправопорушення.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация