Вагітна дівчина і молода матуся з Кременчука заробляли на життя продажем своїх «інтимок»

799 0
Вагітна дівчина і молода матуся з Кременчука заробляли на життя продажем своїх «інтимок»

В Октябрському райсуді Полтави в листопаді обрали запобіжні заходи двом кременчужанкам та уродженці с. Червона Поляна Дніпропетровської області, яким інкримінують ч. 3 ст. 301 ККУ (виготовлення та збут порнографічних матеріалів, вчинений за попередньою змовою групою осіб). Усі вони отримали домашні арешти в нічний час доби – з 22:00 по 6:00.

З матеріалів Єдиного державного реєстру судових рішень відомо, що всі вони раніше не судимі, кременчужанка та мешканка Дніпропетровщини виховують дітей.

Відповідно до інформації слідчих, одна з дівчат створила Telegram-канал під назвою Lolitka, куди запросила двох подруг. Там вони надавали «послуги порнографічного характеру, які полягають у вульгарно натуралістичній, непристойній демонстрації геніталій, антиетичних сцен, які не відповідають моральним критеріям, порочать честь та гідність людини, викликаючи негідні інстинкти, призначені для збудження статевої пристрасті інших осіб, що виготовлялися на замовлення останніми». Тобто обвинувачені створювали порноконтент, який продавали чоловікам.

Зареєстрували декілька фактів розповсюдження фото та відео: другого липня одна з дівчат відправила матеріали комусь «на ознайомлення», щоб заманити клієнтів на канал. Потім за гроші, які фігуранткам відправляли на банківські картки, продавалися інтимні фото та відео 20 серпня, 9 та 29 вересня.

Поліцейські наткнулися на контент у Telegram і 16 листопада оголосили дівчатам про підозри.

У суді троє підозрюваних пояснили, що не заперечують проти домашнього арешту. Мешканка села на Дніпропетровщині сказала, що перебуває в декретній відпустці, а батько дитини працює в іншому місці, тому їй необхідно відвідувати лікарню та магазини для забезпечення потреб дитини.  

Перша кременчужанка сказала, що в неї також декретна відпустка і вона отримує мінімальну фінансову допомогу на дитину від держави. Батько дитини взагалі не дає грошей, тому в дівчини скрутне матеріальне становище. Вона хоче влаштуватися на роботу на неповний робочий день, тому домашній арешт у нічний час доби для неї кращий варіант, ніж цілодобовий або взагалі тримання під вартою.

Друга кременчужанка сказала, що через вагітність має відвідувати жіночу консультацію.

Запобіжні заходи для дівчат триватимуть до 18 січня. Якщо їм не встигнуть винести вирок, вочевидь, за клопотанням слідчого, арешт продовжать. Санкція ч. 3 ст. 301 ККУ передбачає від трьох до семи років позбавлення волі. Сама стаття належить до категорії тяжких злочинів.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация