Кременчужанин через свою нетерплячість сів у в’язницю на три роки

353 0
Кременчужанин через свою нетерплячість сів у в’язницю на три роки

Залишилося зовсім трохи до кінця іспитового терміну, але він не втримався й знову вчинив злочин.

Другого грудня в Автозаводському районному суді Кременчука розглянули провадження, відкрите на уродженця Кривого Рогу Дмитра Ф., який живе в нашому місті. Йому інкримінують ч. 2 ст. 15 та ч. 2 ст. 185 ККУ (закінчений замах на повторну крадіжку).

Чоловік раніше судимий – третього листопада минулого року йому оголосили вирок за крадіжку з проникненням – три роки ув’язнення, які замінили на рік іспитового терміну. Чекаємо ще місяць до набрання вироком законної сили, чекаємо рік і отримаємо третє грудня цього року – день, коли Дмитро може знову чинити крадіжку з величезним шансом на отримання лише іспитового терміну.

Але вона сталася першого жовтня цього року. Приблизно о 10:30 на вул. Хімічній, 1/2 Дмитро зайшов у чужий двір, звідки вкрав водяний електронасос та електродвигун для швацької машинки. Він уже збирався йти, але його помітив власник майна – потерпілий Олександр П.

У суді Дмитро визнав свою вину й більше нічого не додав. Олександр розповів, що знає крадія як сусіда, який неодноразово допомагав по домогосподарству. Здивувався, коли побачив непроханого гостя на своєму дворі, й зрозумів, що його обікрали. Він вийшов та почав переслідувати злодія. Побачив на дорозі своє майно й викликав поліцію.

Суддя Олександр Гусач взяв до уваги, що злочин був вчинений під час відбування іспитового терміну, тож не залишалося нічого, крім призначення більш жорсткої санкції статті. Остаточний вирок – три роки та один місяць ув’язнення для Дмитра. Вирок набере законної сили через 30 днів із моменту його проголошення.

Електронний протокол судового засідання опублікували на сайті судового реєстру України.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация