Підлітки, які ледь не задушили семирічну дитину, почали відбувати покарання

188 0
Підлітки, які ледь не задушили семирічну дитину, почали відбувати покарання

Залишили без змін вирок щодо колишніх вихованців центру реабілітації, про що інформують у пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

Двоє засуджених, які перебували в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, проведуть за ґратами сім та десять років. Той, хто засуджений до семи років позбавлення волі – отримуватиме психіатричну допомогу.

Нагадаємо, що злочин стався в кінці березня 2020 року. Вночі злочинці в присутності інших дітей з метою помсти та підтримання авторитету серед неповнолітніх намагалися задушити семирічного хлопчика. Дерев’яною полицею з тумби вони тиснули на шию потерпілого до початку кровотечі та втрати останнім свідомості. Переконавшись, що потерпілий не дихає, один зі співучасників злочину дозволив присутньому свідку повідомити про скоєне персонал закладу - це врятувало дитині життя.

Їх засудили за ч. 2 ст. 15 та п. 2, 12 ч. 2 ст. 115 ККУ (закінчений замах на умисне вбивство малолітньої дитини, за попередньою змовою двох осіб). Вирок Київського райсуду Полтави набрав законної сили – підлітки відправилися у в’язницю.

 

Читайте також:

У будинку реабілітації на Полтавщині підліток довів до лікарняного ліжка 7-річного хлопчика. ВІДЕО

Банда, яка побила хлопчика, — в СІЗО, а керівника полтавського центру, де це сталося, звільняють

Звільнили директора Центру реабілітації Полтавщини, де троє хлопців душили семирічну дитину

Слідство тривало рік. Хлопці, які ледь не вбили семирічного Богдана, отримали вирокиКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация