«Кременчукгаз» відзвітував, скільки газу з початку року в нього вкрали

328 0
«Кременчукгаз» відзвітував, скільки газу з початку року в нього вкрали

З початку цього року фахівці ПрАТ «Кременчукгаз» знайшли 14 несанкціонованих врізок у газопровід. Про це повідомили у пресслужбі товариства, додавши, що сума збитків – пів мільйона гривень.

Керівник сектору роботи з боржниками та крадіями Департаменту обліку природного газу Дмитро Бакаєв зазначає, що перевіряються здебільшого приватні будинки: «Якщо людина надсилає показники, нижчі у два-три рази, ніж минулого сезону, то ми встановлюємо на місці – з якої причини різко знижено споживання газу і яке альтернативне джерело енергії використовують власники будинку».

Він розповів про три останні факти виявлення врізок. Перший був у с. Миловідивка. Власник будинку пояснив, що через нібито малий тиск йому порадили надіти на продувочний штуцер гумовий шланг. Таким чином відбувався відбір газу. До того ж шланг тягнувся через усе подвір’я, що становило загрозу мешканцям будинку.

У с. Нова Знам’янка крадії пояснили, що використовують альтернативне джерело опалення. Насправді ж вони під’єднали шланг до контрольно-перевірочного клапана, що призвело до витоку газу.

На Третьому Занасипі у Кременчуці власники будинку, в якому заклепали офіційну врізку, казали, що вони заселилися нещодавно, і порушення зробили до них.

 

«За всіма фактами складено Акти про порушення Кодексу газорозподільних систем. Всіх господарів викликали на комісію, заслухали пояснення та здійснили їм донарахування розміром від 20 до 30 тис. грн.  Ці кошти крадіям нараховують, приплюсовуючи ще й оплату робіт із демонтажу/монтажу та за збитки, нанесені підприємству».Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация