Кременчужанин при патрульних не зміг сходити в туалет, за що отримав протокол зі штрафом у 17 тисяч

822 0
Кременчужанин при патрульних не зміг сходити в туалет, за що отримав протокол зі штрафом у 17 тисяч

Дев’ятого листопада в Автозаводському районному суді Кременчука відбувся розгляд адмінматеріалів, виписаних на місцевого мешканця Дмитра М. Його звинувачували у порушенні ч. 1 ст. 130 КУпАП (відмова від проходження медогляду на стан сп’яніння).

Відомо, що це перше притягнення Дмитра до відповідальності за статтю Адміністративного кодексу. Патрульні вказали у своєму протоколі, що чоловік за кермом Fiat Doblo з ознаками наркотичного сп’яніння погодився поїхати до медзакладу, але там дві з половиною години ухилявся від здачі біологічних матеріалів.

Прийшовши до суду, Дмитро заявив, що не згоден з обвинуваченням. Він попросив закрити справу, оскільки він не відмовлявся від проходження огляду в лікаря, а не зміг надати біологічну речовину з об’єктивних причин. У нього не змогли взяти сечу на аналіз, тому він запропонував здати кров. Але замість цього патрульні просто виписали протокол.

Суддя Андрій Малтиз переглянув запис із бодікамери одного з правоохоронців. Дмитро дійсно не зміг здати сечу через фізіологічні особливості організму (які саме – не уточнюють). Також підтвердилося те, що попри бажання водія здати кров, ні медпрацівник, ні патрульні належним чином не відреагували.

Справу закрили, тому що порушень з боку Дмитра не було. Відповідну постанову опублікували на сайті судового реєстру.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация