«Журналісти на практиці»: у Кременчуці та Горішніх Плавнях банда молодих шахраїв ходить по квартирах

453 0
«Журналісти на практиці»: у Кременчуці та Горішніх Плавнях банда молодих шахраїв ходить по квартирах

У Кременчуці та Горішніх Плавнях уже понад тиждень по квартирах ходять люди молодого віку – шахраї. Як зазначають очевидці, гості поводяться нахабно й основна їхня «аудиторія» – громадяни пенсійного віку, яким пропонують замінити вікна.

Всі члени «банди» є не місцевими мешканцями, а приїжджими громадянами з навколишніх сіл. Одні з них представляються представниками фірми з заміни вікон, інші – журналістами, які проходять практику та вчаться спілкуватися з людьми. Звісно ж, основна тема розмови – заміна вікон та балконів.

Кременчужани зазначають, що в разі відмови «працівники фірми» та «журналісти» реагують досить агресивно, доходило навіть до нецензурної лайки. У п’ятницю, 19 листопада, в під’їзд одного з житлових будинків міста зайшла компанія з чотирьох людей. Мешканці будинку переглянули записи з камери відеоспостереження та побачили, що один із молодих «продавців» впевнився в тому, що в одній із квартир нікого немає, після чого намалював маркером відповідну помітку на стіні. Загалом у під’їзді після таких відвідувачів залишилося три відмічені квартири.

Про підозрілих людей варто повідомляти поліцію – телефонувати на гарячу лінію служби оперативного реагування «102».

 

Джерело фото: h.kremenchugКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация