Корупція в роті "Кременчук". Епізод 10. Облпрокуратура тишком-нишком закрила дві кримінальні справи. ДОКУМЕНТ+ВІДЕО

1 660 0
Корупція в роті "Кременчук". Епізод 10. Облпрокуратура тишком-нишком закрила дві кримінальні справи. ДОКУМЕНТ+ВІДЕО

Нагадаємо, 15 грудня минулого року облпрокуратура Полтавщини на виконання ухвали Октябрського районного суду м. Полтави  розпочала досудове розслідування у рамках 2 кримінальних проваджень за ознаками статтей 191, 365, 366 та 367 Кримінального кодексу України. 

Маємо уточнити, що 3 грудня 2015 року Октябрський районний суд міста Полтави зобов'язав представників облпрокуратури розпочати кримінальні провадження за фактами можливих протиправних дій з боку керівника роти "Кременчук" Олега Беркелі. Сама ж ухвала суду була винесена на підставі скарги кременчуцького осередку партії "Воля" на бездіяльність служителів Феміди.

Громадський діяч Ольга Тіщенко нещодавно оприлюднила відповідь з облпрокуратури, яка датована 26 травня 2016 року. 

З її змісту виходить, що дані кримінальні провадження проіснували трохи більше 1 місяця, а потім були закриті.

 

 

"Очманіти! Вони всі справи... закрили! Обласна прокуратура викликає розчарування, вони і місцевих зіпсують... Усі корупційні і владні справи не мають перспектив..."  - так прокоментувала Ольга Тіщенко закриття кримінальних проваджень за фактами корупції в роті міліції "Кременчук".

Її позиція має підгрунтя.

Одним зі "стовпів" для створення циклу публікацій "Корупція в роті Кременчук" стали публічні свідчення Сергія Карайбіди, котрий 2015 року служив у даному підрозділі. 

 

 

 

Сьогодні пан Карайбіда в телефонному режимі повідомив, що взимку 2015-2016 років його ніхто не допитував у рамках даних кримінальних справ.

Так само, як він стверджує, повісток з вимогою з'явитися на допит також не надходило. 

Виходячи із вищевикладеного, можна дійти висновку про те, що працівники облпрокуратури безпідставно закрили кримінальні провадження.

Але на цьому неприємності екс-командира роти "Кременчук" Олега Беркелі не закінчуються: працівники служби внутрішньої безпеки поліції нещодавно впіймали його "на гарячому" в районі Сулинського заказника під час незаконного вилову риби.

Не слід також забувати про нещодавню зупинку пана Беркелі кременчуцькими патрульними поліцейськими, котрі виявили ознаки підробки на документі про реєстрацію транспортного засобу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация