Кременчук настільки суворий, що до камер зберігання в супермаркетах кладуть кастети

475 0
Кременчук настільки суворий, що до камер зберігання в супермаркетах кладуть кастети

11 листопада в Автозаводському районному суді Кременчука Андрій Малтиз розглянув кримінальне провадження за ч. 2 ст. 263 ККУ (носіння холодної зброї). Підсудний Микола Т. народився в Кам’яних Потоках, працює монтажником-зварювальником і раніше жодної статті Кримінального кодексу не порушував.

Подія, за яку судять Миколу, сталася дев’ятого жовтня. Він прийшов до супермаркету на вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 3-А, поклав металевий кастет до однієї зі скриньок камери зберігання й пішов робити покупки. Чи то охоронець, чи то хтось із відвідувачів магазину побачили, що саме поклав чоловік на зберігання, після чого до закладу викликали поліцію та провели огляд, а кастет конфіскували.

Встановили, що холодну зброю Микола знайшов восьмого жовтня. Це було біля будинку на вул. Тараса Бульби, 14.

Під час досудового розслідування обвинувачений і прокурор уклали угоду про визнання винуватості, відповідно до якої вирок мав полягати у відпрацюванні 120 годин громадських робіт.

Суддя затвердив цю угоду й постановив знищити кастет. Також Миколу зобов’язали заплатити 686,48 грн на користь держави через проведену експертизу, яка встановила, що кастет – це кастет.

Електронний протокол судового засідання опублікували на Єдиному держреєстрі судових рішень.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация