Зубожіння: у Крюкові обікрали парк, забрали навіть навісний замок

333 0
Зубожіння: у Крюкові обікрали парк, забрали навіть навісний замок

Четвертого листопада в Крюківському районному суді Кременчука відбувся розгляд матеріалів кримінальної справи за ч. 3 ст. 185 ККУ (крадіжка з проникненням). Обвинувачений – Ян Р., безробітний громадянин, якого раніше судили за крадіжки, грабіж та зберігання зброї.

Цього разу він обікрав парк «Крюківський». Подія сталася третього серпня цього року, приблизно о третій годині ночі. Він якимось чином заволодів ключем до навісного замка літнього кінотеатру, відкрив двері та привласнив собі трохи брухту та алюмінієву драбину. Коли йшов з місця злочину, прихопив і навісний замок.

Загальна сума збитків комунальному парку – 2 533,46 грн.

Підсудний розкаявся у скоєному і сказав, що пішов на злочин через скрутне матеріальне становище. Також зазначив, що драбину повернув власнику.

Суддя Світлана Фадєєва визнала Яна злочинцем і присудила три роки позбавлення волі. Проте, на думку представниці Феміди, достатнім покаранням буде іспитовий термін, тож замість трьох років за ґратами крадій отримав півтора року беззлочинного життя та періодичних відміток у поліції. Звісно ж, якщо він за цей термін порушить статтю Кримінального кодексу, то потрапить у в’язницю, оскільки іспитовий термін не завершиться.

Електронний протокол судового засідання опублікували на Єдиному держреєстрі судових рішень.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация