Програла в карти: маленька кременчужанка за гаражами переспала з незнайомим чоловіком

2 549 0
Програла в карти: маленька кременчужанка за гаражами переспала з незнайомим чоловіком

Як то кажуть, картковий борг – борг честі. Але про яку честь йдеться, якщо дівчина, якій ще не було шістнадцяти років, так легковажно виконала вульгарну умову гри?

Четвертого листопада в Автозаводському районному суді Кременчука колегія суддів провела фінальний розгляд справи за ст. 155 ККУ (вчинення дій сексуального характеру з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку). Оскільки судове засідання було закритим, у матеріалах справи приховали імена обвинуваченого, потерпілої, її законної представниці (мами) та інших фігурантів справи.

Підсудний – кременчужанин, який має повну загальну середню освіту, ніде не працює, не одружений і раніше не судимий.

У обвинувальному акті вказали, що злочин стався десятого травня. Приблизно о 18:00 обвинувачений і потерпіла зустрілися. Вони були знайомими лише візуально, до цього навіть не перекидалися словами.

Нові знайомі сіли грати в карти у дворі, і сиділи вони так до самого вечора. В період з 21:00 до 22:00 вони попрямували до гаражів, де переспали. Все відбулося за взаємною згодою з потерпілою, без фізичного та психологічного насилля.

Допитаний у судовому засіданні чоловік визнав свою вину. Він пояснив, що знав дівчину лише як мешканку сусіднього будинку. Того дня підійшов до столика, пограв у карти і сходив за гаражі. Він не міг здогадуватися, що їй менше, ніж 16 років, тому що виглядає якраз на стільки.

Сама потерпіла суддям розповіла те саме, і додала – на початку досудового розслідування звинуватила чоловіка у зґвалтуванні, тому що боялася реакції батьків на подію.

Мама дівчинки пояснила, що того дня була вдома разом зі співмешканцем та колишнім чоловіком Коли почало темніти, вона зателефонувала доньці, але дівчина не підняла слухавку. Тому мати попросила чоловіків вийти на пошуки. Через деякий час дівчинка прийшла додому та повідомила, що її зґвалтували. Мати також підтвердила, що таким чином її донька хотіла вигородити себе, бо боялася реакції батьків.

Чоловіки, які пішли на вулицю шукати малечу, все ж знайшли її. З матеріалів справи відомо, що вони побачили, що між обвинуваченим та потерпілою відбувається статевий акт.

 

«Потерпіла швидко одяглася і побігла, а обвинувачений одягнувся і сів. Ніяких звуків, що свідчили б про боротьбу не чули».

 

Вирок суддів – два роки обмеження волі, які замінили на півтора року іспитового терміну.

Деякий час під час розслідування підсудний був під вартою. За нього внесли заставу – 168 160 грн. Після оголошення вироку цю заставу повернули тому, хто її заплатив.

Електронний протокол судового засідання опублікували на ЄДРСР.

 

Читайте також: Неповнолітню кременчужанку взяли “на слабо” і вона стрибнула з Крюківського мостуКоментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация