Їхали швидко, а далі повезуть. Один загинув, один в комі. Двоє вижило. Аварія сьогодні біля Лукаса. Фото 18+

2 946 2
Їхали швидко, а далі повезуть. Один загинув, один в комі. Двоє вижило. Аварія сьогодні біля Лукаса. Фото 18+

Мешканці вулиці Чкалова сьогодні могли спостерігати жахливу картину – результати ДТП, яке трапляється після того, як  легковий автомобіль на великій швидкості їде по вулиці Залізничній, аби  потім повернути на вулицю Московську. Не біда, що тут, біля цехів "Лукаса" є світлофор, є пішохідний перехід, ідуть люди...  Головне - швидкість.

Питання лише одне – якщо авто розігнати до 120 кілометрів, то чи впишеться воно у поворот біля "Лукаса"?

Це сьогодні, о 17-30,  скажене перехрестя на Чередниках  і нові жертви власних дослідів. Авто, водій якого їхав швидко й дуже швидко, не вписалося в поворот, але вписалося у металевий бордюр.  Наслідок – тепер немає ні металевого бордюра, ні автомобіля. У колись новенькому ВАЗі було четверо пасажирів, з яких один залишився на місці назавжди  в очікуванні працівників служби «Легіонер». Ще один – отримав гарантований перелом  хребців шиї й усього іншого, що після цього перелому слід очікувати.  Ще два пасажири й серед них дівчина, за словами лікарів, житимуть.

З того, що  розповіли репортеру очевидці, – вони бачили, як швидко їде автівка й зі свого багаторічного досвіду почали гадати, впишеться водій у поворот чи ні? Виявилося – не вписався. Але в металевий колесовідбійник  автомобіль увійшов з усією потужністю.

Відомо, що всіх живих постраждалих відвезла швидка. Того,  хто загинув, – повезуть у морг комунальні служби. Загалом на цьому перехресті біля "Лукаса" це вже 40-а за рахунком аварія й давно б тут слід покласти  лежачий поліцейський. Усе ж таки – поряд школа та дитячий садок. Та й люди б залишилися живі.

А так – співчуття редакції родині загиблого й попередження всім водіям – не потрібно  вам літати. Зокрема, на міських перехрестях і міських шляхах. Бережіть себе, бережіть людей, яких везете, і бережіть пішоходів.

Коментарі

Отож і воно - швидкість і решта. І горе для всіх
Стиль статьи просто обескуражил. Как так можно писать о человеческом горе? Не фельетон же пишете в юмористической газете......Может были причины ДТП? (плохо за рулем стало человеку или технические неполадки с машиной) О таком Вы не думали?

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация