Спроба вбити двох учителів: арбалетницю перевели до психіатричного закладу та оголосили подробиці

224 0
Спроба вбити двох учителів: арбалетницю перевели до психіатричного закладу та оголосили подробиці

На сайті Єдиного державного реєстру судових рішень опублікували ухвалу судді Київського районного суду Юрія Куліша від 19 жовтня. У ній ідеться про те, що слідчий подав клопотання про зміну запобіжного заходу Таїсії П. – дівчині, яка шостого вересня прийшла до Полтавської ЗОШ №11 та поранила арбалетними болтами двох учителів.

У клопотанні йдеться про те, що Таїсію потрібно перевести з СІЗО до психіатричного закладу «в умовах, що виключають її небезпечну поведінку».


«ОСОБА_2 підозрюється в тому, що 06.09.2021 у неї виник злочинний намір на вчинення умисного вбивства двох або більше осіб. З метою реалізації свого злочинного умислу, ОСОБА_2 взяла за місцем мешкання заздалегідь заготовлений та придбаний через мережу Інтернет арбалет Man Kung «MK-150 A1R», а також 13 арбалетних пластикових стріл з металевими наконечниками, після чого близько 10:00 прийшла до приміщення КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Полтавської міської ради Полтавської області», розташованої за адресою: м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 64, в якій вона раніше навчалася», - йдеться в електронному протоколі судового засідання.

 

Далі – про те, як дівчина піднялася на другий поверх, зайшла до аудиторії №26, де проводила урок учителька української мови та літератури. Жінці вистрелили в спину, від чого вона отримала тупу травму грудної клітки, рану м’яких тканин задньої поверхні грудної клітки справа, яка не проникає в грудну порожнину.

Потім Таїсія вийшла в коридор, зустріла заступницю директора з навчально-виховної роботи, зробила постріл. Але її наступна жертва, захищаючись від пострілу, виставила вперед долоню лівої руки. Судмедексперт зафіксував у потерпілої наскрізну рану м’яких тканин лівої кисті.

З матеріалів справи відомо, що вчительку привезли до Полтавської ЦРЛ, а заступницю директора – до Першої міської клінічної лікарні. В кримінальному провадженні не вказали про те, як її роззброїв школяр, проте подробиці про це Програма Плюс писала вчора зранку.

 

Читайте також: Хлопця, який зупинив арбалетницю з Полтави, нагородили. ФОТО та ВІДЕО

 

18 жовтня до провадження додали висновок комплексної судової психолого-психіатричної експертизи, в якому йдеться, що Таїсія страждає на хронічне психічне захворювання – параноїдну шизофренію з галюцинаторно-параноїдним синдромом, через що вона втратила здатність усвідомлювати свої дії.

Захисник підозрюваної та її законний представник (хто саме – приховано) не заперечили щодо задоволення клопотання, навіть просили його задовольнити. Суддя Юрій Куліш зробив це, тож дівчина має провести деякий час під наглядом лікарів.

 

Читайте також:

У Полтаві дівчина з арбалетом поранила двох вчителів. ФОТО

Болт пробив руку наскрізь: соцмережі про одного з потерпілих від дівчини з арбалетом

Полтавській амазонці наснилося, що потрібно когось вбити: чому дівчина прийшла до школи з арбалетом

Полтавську амазонку відправили у СІЗО на 60 днів

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация