Мер Малецький пояснив причини жахливого випадку, що  стався сьогодні в дитячому садку №19

1 006 0
Мер Малецький пояснив причини жахливого випадку, що  стався сьогодні в дитячому садку №19

Кременчуцькі чиновники разом з правоохоронцями розбираються з причиною нещасного випадку, що стався сьогодні в дошкільному закладі №19, де на дітей впало дерево. А про те, що на цю хвилину відбувається з постраждалими й що вже з’ясували, – пояснювали у міськвиконкомі за засідання надзвичайної комісії.

Отже, інформація перша від керівника міської освіти Геннадія Москалика – двоє дітей, які постраждали, перебувають у реанімації міської дитячої лікарня в середньому стані тяжкості.

Щодо вихователя, яка теж постраждала, то її обстежують лікарі.

Також, за словами мера Малецького, вже створено комісію, в тім числі з правоохоронців, а на місце події викликано працівника КП «Благоустрій Кременчука».

Далі від мера міста пролунало таке повідомлення: «За півгодини до того, як все трапилося у місті, в міськвиконкомі було оголошено попередження про штормове попередження і падали дерева на бульварі Пушкіна…».

Відповідно тепер у всіх дошкільних закладах міста чиновниками мерії буде проведена робота, аби в дошкільних садках самі приймали рішення в таких ситуаціях», - чому такої роботи не було проведено раніше, але все у нас відбувається тільки після того, як станеться надзвичайний випадок, міський голова Малецький не пояснював.

Так само нічого не пояснював градоначальник Кременчука і про відповідальність дорослих перед дітьми.   


Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация