У Кременчуці ув’язнили крадія двох чавунних казанів і відпустили на волю того, хто пограбував жінку

193 0
У Кременчуці ув’язнили крадія двох чавунних казанів і відпустили на волю того, хто пограбував жінку

13 жовтня у двох судах Кременчука винесли вироки громадянам, які порушили статті Кримінального кодексу. У Кременчуцькому районному судили Миколу Я. за ч. 3 ст. 185 ККУ (крадіжка, поєднана з проникненням у житло), а в Автозаводському – Андрія С. за ч. 2 ст. 186 ККУ (грабіж, вчинений повторно).

Обидва раніше судимі за аналогічні злочини, але одному з них пощастило менше – Миколі. У його вироці йдеться про те, що він викрав у потерпілої Ольги Я. два чавунні казани загальною вартістю 851 грн. У Ольги таке ж прізвище, як і в Миколи, але в справі йдеться про те, що чоловік неодружений, отже цілком можливо, що потерпіла – його родичка.

Чоловіка засудили до трьох років позбавлення волі, і вирок могли б замінити на іспитовий термін. Але у серпні Микола вже отримував покарання з іспитовим терміном, тож цього разу його не лише ув’язнили на три роки, а й додали пів року за невідбутий іспитовий термін. З рішенням судді можна ознайомитися на сайті судового реєстру: https://reyestr.court.gov.ua/Review/100302153.

Андрій С. опинився на лаві підсудних через те, що пограбував Раїсу К. Він зірвав з її шиї золотий ланцюжок за понад 12 000 грн і побіг, але згодом його затримали. Грабіжник не повернув потерпілій прикрасу і не відшкодував завдані збитки, у зв’язку з чим вона звернулася до суду з позовною заявою. Ще у 2015 році Андрій отримав вирок за крадіжку та грабіж, і встиг «відсидіти» вирок. Його навіть достроково звільнили у 2018 році.

Злодій розумів, що ув’язнення йому не загрожує. Оскільки його не обтяжував іспитовий термін, суддя замінила вирок на один рік іспитового терміну. Додатково вона задовольнила позов потерпілої, тому чоловік має заплатити їй вартість ланцюжка й накинути зверху 5 000 грн за моральну шкоду. Вирок – за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/100322829.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация