Патрульні відчули владу – склали протокол за п’яне водіння на того, хто навіть не сидів за кермом

492 0
Патрульні відчули владу – склали протокол за п’яне водіння на того, хто навіть не сидів за кермом

У Єдиному державному реєстрі опублікували електронний протокол засідання, яке відбулося першого жовтня в Автозаводському районному суді Кременчука. Суддя Ліна Обревко розглянула адмінматеріал, виписаний на Ярослава О. – місцевого мешканця, якого звинувачували в порушенні ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).

У протоколі вказали, що 15 липня цього року, о 1:23, на вул. Молодіжній, 21 у Кременчуці п’яний Ярослав керував автомобілем Chery Easter, а від проходження огляду на стан сп’яніння відмовився.

Але сам «порушник» прийшов у суд, щоб пояснити, як усе було насправді. Ярослав розповів, що тієї ночі відпочивав на вулиці разом з друзями, а з вищевказаного автомобіля лунала музика. В цей час біля компанії зупинився службовий автомобіль патрульних. Правоохоронці спитали, хто є власником авто, і коли почули відповідь – сказали Ярославу, що він їздив п’яним.

«Водій» уточнив, що автівка знаходиться в нерухомому стані понад чотири години, і взагалі в неї не працює двигун. Але на нього чомусь усе одно склали протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Суддя переглянула запис із бодікамери одного з патрульних і впевнилася в тому, що Ярослав не керував авто. Вона постановила закрити справу через відсутність складу порушення.

Загадкою є те, чому патрульні не склали протокол за ст. 182 КУпАП (порушення правил додержання тиші в громадських місцях).

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация