Інтерв’ю з форвардом ХК «Кременчук», який потрапив у расистський скандал

853 0
Інтерв’ю з форвардом ХК «Кременчук», який потрапив у расистський скандал

На сайті Української хокейної ліги опублікували ще одне інтерв’ю з приводу скандалу на расистському підґрунті – цього разу з самим винуватцем події, нападником ХК «Кременчук» Андрієм Денискіним.

Нещодавно також поспілкувалися з головним тренером ХК «Донбас», який повідомив, що через образу його гравця Джейлена Смерека клуб вимагає повного виключення Денискіна з професійного хокею.

 

Читайте також: «Донбас» вимагає відсторонити від хокею кременчужанина через расистський жест

 

Нагадаємо, в матчі «Кременчука» проти «Донбасу» кременчужанин показав расистський знак супернику.

Інтерв’ю:

- Розкажи, що сталося під час матчу з «Донбасом»?

- Стався напад на воротаря, я заступився й почалася бійка, під час якої мене сильно образили словесно. На емоціях після бійки я й зробив цей негарний жест, але в той момент я навіть не мав ніяких расистських намірів. Тільки потім збагнув, що міг образити Джейлена своїми необдуманими діями. Тому ще раз хочу висловити свої вибачення перед ним. Я поважаю всіх людей незалежно від їхньої раси або нації. Дуже шкодую про те, що сталося, оскільки ставлюся однаково до всіх людей.

- Як гадаєш, ту ситуацію можна було вирішити по-іншому?

- Так, можна було промовчати та поштовхатися. Звісно ж, усе в рамках хокейних правил.

- Після матчу ти у своєму Instagram опублікував вибачення, але потім твій профіль було видалено. Після цієї публікації суспільство не затихло?

- Я не збирався закривати свій профіль і був готовий вислухати суспільну думку. Але щойно це переросло в погрози – також із расистським підтекстом і булінгом близьких мені людей – іншого виходу не було. Керівництво клубу разом зі мною вирішило закрити сторінку.

- Як відреагували після матчу в команді?

- Команда не підтримує расизм. Знаючи мене й відсутність моїх коментарів з цього приводу коли-небудь, усі погодилися, що це були необдумані емоції без глибокого підтексту. Також керівництво команди виписало мені штрафні санкції, з якими я повністю згоден.

- Залишається лише чекати рішення дисциплінарних органів?

- Так, зараз чекаю рішення дисциплінарного комітету.

- Можливо, є ще щось, що б ти хотів сказати?

- Я жалкую, я не расист. Це емоції, які я не втримав, адже інколи ми самі не розуміємо, що робимо в стані афекту. Звісно, хотів би подякувати тим людям, які мене підтримують у таку важку для мене хвилину.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация