Кременчужанин чотири рази їздив під дією наркотиків, а покарання отримав, ніби зловили один раз

289 0
Кременчужанин чотири рази їздив під дією наркотиків, а покарання отримав, ніби зловили один раз

У Крюківському районному суді Кременчука дев’ятого вересня відбувся розгляд одразу чотирьох протоколів, які надійшли з батальйону патрульної поліції Кременчука. Суддя Іван Дядечко вирішив об’єднати їх у одне провадження, оскільки відповідно до закону, за вчинення декількох правопорушень, якщо їх розглядають одночасно, покарають за більш серйозне.

Кирило Л. – водій, якого звинувачують у порушенні ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування ТЗ у стані сп’яніння).

Суддя зачитав обставини, коли водія зупиняли за кермом його ВАЗ 21074. Усі чотири рази – поки той був під дією наркотиків.

Вперше зафіксували Кирила у нетверезому стані 22 березня, о 2:25, на вул. Республіканській, 6. Вдруге – 26 березня, о 21:00, на вул. Першотравневій, 52.

Третій раз стався 27 березня, о 2:49, на вул. Миколаївській, 2. Востаннє, вчетверте, чоловіка зупинили 28 березня, на вул. Першотравневій, 49/10.

Кожен раз водій відмовлявся їхати до нарколога. Тоді йому записували відмову від проходження огляду на стан сп’яніння, а матеріали відправляли до суду.

Безпосередньо під час розгляду справи Кирило був відсутній, чому – не повідомив. Тож його покарали заочно. Об’єднавши чотири протоколи в одне провадження, і штраф могли накласти лише один. І той лише таким чином, ніби підсудний вперше вчинив це правопорушення, а не чотири рази. Тому чого покарання – 17 000 грн.

Відповідна постанова з’явилася на судовому реєстрі.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация