Кременчуцький рибалка отримав вирок по кримінальній статті за браконьєрство

1 006 0
Кременчуцький рибалка отримав вирок по кримінальній статті за браконьєрство

Днями суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Віктор Гафяк виніс горе-рибалці, про якого ми вже повідомляли, обвинувальний вирок, задовольнивши у повному обсязі позов прокуратури.

Про це йдеться на сайті реєстру судових рішень

Як ми вже повідомляли, 4 квітня патрульна поліція затримала браконьєра по вул. Б. Хмельницького, який наловив риби на 5559 грн.

Судом було встановлено, що 4 квітня 2016 року, близько 01.00 год., з метою незаконного заняття риболовним промислом у заборонений час, без належного дозволу прибув у район яхт-клубу «Посейдон» у м. Кременчуці, де, використовуючи 4 риболовні сітки на власному гумовому човні «Кolibri» моделі К-260Т, вийшов на воду, після чого незаконно здійснив вилов риби (карась - 161 шт., краснопірка - 10 шт., сазан - 7 шт.) усього 27 кг., заподіявши таким чином істотну шкоду державі на загальну суму 5559 грн.

Оскільки підозрюваний визнав свою вину і уклав угоду з прокурором про співпрацю, а також враховуючи, що це не є тяжким злочином, суд ухвалив пом’якшувальний вирок, але кримінальної відповідальності таки не вдалося уникнути.

Тож у браконьєра конфіскували знаряддя і засобу вчинення злочину, а саме: гумовий човен, двоє весел, чотири риболовні сітки та всю рибу вагою 27 кг., а також призначили штраф на користь держави 1700 грн. Горе-рибалці також прийдеться заплатити на користь Кременчуцької міської ради до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища. Тут суд встановив суму 2759 грн.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация