Газета «AVтограф» програла черговий суд. Має вибачитися за наклеп на суперницю мера

714 0
Газета «AVтограф» програла черговий суд. Має вибачитися за наклеп на суперницю мера

На сайті Єдиного державного реєстру судових рішень з’явився електронний протокол судового засідання в цивільній справі за позовом колишньої депутатки, а нині громадської активістки Оксани Піддубної до редакції провладної газети «AVтограф» та її головного редактора Романа Кацая.

Оксана Піддубна через суд домоглася захисту її честі, гідності та ділової репутації. 27 квітня суддя Кременчуцького районного суду Олександр Колотієвський задовольнив її позов до редакції та головреда. Якщо Роман Кацай протягом 30 днів з моменту оголошення рішення не подасть апеляційну скаргу, в кінці травня або на початку червня в номері газети «AVтограф» з’явиться спростування недостовірної інформації, а саме статті, в якій ішлося про те, що фахівці нібито визнали, що в Оксани Піддубної є психічні порушення.

На сторінках газети з’явиться такий текст: «Публічно поширена ІНФОРМАЦІЯ_1 в газеті «АVтограф» (Автограф) під заголовком «Фахівці визнали, що ОСОБА_3 має психічні порушення» інформація не відповідає дійсності. Редакція Газети не володіє будь-якими фактичними даними, які б підтверджували наведену в даній статті інформацію про психологічні та психічні порушення у ОСОБА_1.

Висновок ГО «Кременчуцька регіональна спілка психологів, психіатрів і наркологів» є складеним навмисне, з метою завдання шкоди діловій репутації ОСОБА_1 та поширення про неї негативної думки серед населення м. Кременчука. Зазначені у Висновку лікарі заявили, що особисто його не підписували, а голова правління Кременчуцької регіональної спілки психологів, психіатрів і наркологів, керівник Кременчуцького відділення Асоціації психіатрів України, лікар-психіатр вищої категорії ОСОБА_4 так і не надав чітких пояснень, на яких підставах було складено Висновок і яким чином без підписання Висновку лікарями там з’явилася печатка ГО.

Редакція Газети приносить свої вибачення за поширення неперевіреної та недостовірної інформації щодо психічних порушень у ОСОБА_1 через упереджене ставлення до неї як до опозиційного до влади депутата».

Оксана Піддубна вже підготувала фотографію, яку залучила до матеріалів справи, і яку мають опублікувати без жодного напису на ній та фотошопу (яким люблять займатися в газеті «Автограф).

Також активістці мають заплатити 5 000 грн моральної шкоди. Крім того, з редакції газети стягнули 1 536,80 грн на користь держави – це витрати, пов’язані з судовим збором.

З рішенням судді можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, що офіційно такої газети як «AVтограф» взагалі не існує. Про це повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції в Полтавській області.

До того ж Піддубна, ще коли мала депутатський мандат, виграла суд проти журналістів цієї редакції, які написали статтю під назвою «Королівство кривих дзеркал Піддубної».

 

Читайте також:

Справу Оксани Піддубної проти видання “AVтограф” направили до суду першої інстанції

Труси віце-мера Кравченка та харчування депутата Ульянова. Газета мера "Автограф" про наші проблеми

Черговий позов депутатки Піддубної до суду на лжевидання "Автограф", фантазії якого немає меж. ВІДЕО

Жахи. Редакція «Автографу» покаялася? Вибачаються і кажуть, що більше брехні не друкуватимуть

Газета "Автограф" дезінформує своїх читачів - перекручує факти про смерть маленького кременчужанина

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация