Кременчужанка, пес якої покусав дитину, заплатить 30 тисяч гривень моральної шкоди

368 0
Кременчужанка, пес якої покусав дитину, заплатить 30 тисяч гривень моральної шкоди

12 квітня в Автозаводському райсуді Кременчука розглянули цивільну справу за позовом Світлани П., яка діє в інтересах малолітньої дитини Єлизавети. Позивач просить стягнути моральні та матеріальні збитки з кременчужанки Олени Г. за те, що її собака покусав Єлизавету.

Подія сталася 16 липня 2020 року, об 11:20, біля будинку на вул. Героїв України, 21. Аляскинський маламуд Шерхан, який належить Олені, завдав тілесних ушкоджень дитині. Розмір моральних страждань оцінили в 30 000 грн. Також позивач витратив на лікування 1 208 грн.

 

"Зазначає, що дитина, має свої звички та усталений ритм життя, внаслідок завданих тілесних ушкоджень проходить лікування. Відновлення здоров'я проходить дуже складно, отримана психічна травма".

 

Ще 31 серпня в цьому суді Олена заплатила 51 грн штрафу за ч. 2 ст. 154 КУпАП (порушення правил тримання собак і котів, які призвели до заподіяння шкоди здоров'ю людей або майну). "Програма Плюс" писала про цей випадок. У матеріалі нижче можна ознайомитися зі свідченнями, які надавала Олена суду:

Щось страшне: суд назавжди забрав песика у кременчужанки, тому що його погладили чужі діти

 

Цього разу вона не прийшла до суду. Суддя Олена Предоляк зазначила, що потерпіла Єлизавета отримала тілесні ушкодження у вигляді численних ран на тілі та голові від укусів собаки, які спричинили короткочасний розлад здоров`я, тим самим їй завдані моральні страждання та психологічні переживання. Також до справи залучили розписки з клініки, в яких вказано, на що саме витрачені 1 208 грн.

Позов Світлани, яка є представницею Єлизавети, повністю задовольнили – на користь дитини стягнули 1 208 грн матеріальної шкоди й 30 000 грн – моральної. Також відповідачка має заплатити 2 102 грн судового збору.

Рішення опублікували в Єдиному держреєстрі судових рішень.

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация