Кременчужанин пив вино і думав про неї, а надворі йшов дощ... Але патрульні все зіпсували

1 382 0
Кременчужанин пив вино і думав про неї, а надворі йшов дощ... Але патрульні все зіпсували

Через те, що чоловік просто сидів на місці водія в автомобілі у власному гаражі, правоохоронці виписали йому протокол за керування ТЗ в стані алкогольного сп’яніння. І "порушнику" довелося йти до суду та пояснювати всі обставини події.

Минулої п’ятниці, 19 червня, в Крюківському районному суді Кременчука розглянули адміністративний матеріал відносно місцевого мешканця, на якого склали протокол за порушення ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння). З повною версією постанови можна ознайомитися на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

У протоколі зазначили, як 22 березня о 10:38 на вул. Правобережній, 24/36 патрульні зафіксували обвинуваченого у стані алкогольного сп’яніння, який керував автомобілем ВАЗ-2108. Огляд проводили в лікаря-нарколога в міському диспансері, результат — 2,06 проміле алкоголю в крові, що більш ніж в 10 разів перевищує допустиму норму в 0,2 проміле.

У судовому засіданні “порушник” пояснив, що того дня він посварився зі своєю дружиною та поїхав до гаражу. Через те, що він був дуже засмучений, він відкрив пляшку вина та сів у машину, де почав його пити. Пив всередині, бо на вулиці йшов дощ, а ключі від автомобіля в цей час лежали в його кишені, так як він не планував взагалі заводити автомобіль.

В його плани входило інше — сісти на маршрутку та приїхати ночувати до батьків. Але все зіпсували патрульні, які проїжджали повз гараж, зупинилися і запитали, чому чоловік сидить.

Після цього правоохоронці сказали, що чоловік повинен проїхати до наркологічного диспансеру. Він погодився, тому що не хотів проблем. До того ж, він сказав, що “під шофе” машиною не керував. Патрульні, за його словами, жодних протоколів чи постанов відносно нього не виписували.

За словами адвоката обвинуваченого, провадження в справі потрібно закрити у зв’язку з відсутністю складу адмінпорушення. Тому що навіть на відео з нагрудних камер патрульних видно, що його підзахисний не керував транспортним засобом.

До того ж, варто зауважити, що патрульні порушили порядок складання протоколу за адмінпорушення, тому що одразу провели чоловіка до диспансеру, не запропонувавши дмухнути в драгер на місці.

Суддя Світлана Фадєєва закрила провадження в справі, тому чоловік штраф не отримав. Чи помирилися вони з дружиною, невідомо.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация