Водій маршрутки в Кременчуці сам викликав поліцію, щоб йому виписали штраф у 17 тисяч гривень

4 035 0
Водій маршрутки в Кременчуці сам викликав поліцію, щоб йому виписали штраф у 17 тисяч гривень

До нього зайшло більше пасажирів, ніж дозволено, і які на зауваження про ліміт не реагували. Чоловік зателефонував на "102" аж через дві зупинки. Може, якби викликав одразу, то штраф не отримав.

30 березня в Автозаводському суді розглянули матеріали, які надійшли від патрульної поліції, і в яких до адміністративої відповідальності притягують водія одного з маршрутних таксі. Чоловік порушив ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні порушення (порушення правил щодо карантину).

Як зафіксували патрульні, 23 березня о 11:20 на зуп. “вул. Вадима Пугачова” водій маршрутки Mercedez-Benz перевищив дозволену кількість пасажирів. Замість дозволених 10, в салоні сиділи 18 людей.

У судовому засіданні чоловік визнав свою вину. Пояснив, що на зуп. “Козацька” у нього з салону вийшло 2 людей, зайшли 9. Він зробив їм зауваження, щоб вони вийшли, але його проігнорували. Помилкою водія було те, що він продовжив рух і зателефонував на гарячу лінію “102” лише через 2 зупинки.

Чоловік пояснив патрульним, що прохав людей вийти, а його не послухали. Тож на нього склали адмінпротокол.

Отже суд підтвердив те, що обвинувачений винен у скоєному правопорушенні, і виписав чоловіку штраф у розмірі 17 тис. грн. Ось так буває, коли ти невпевнений, але законослухняний.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация