Чефір замість "Ліптона": кременчужанину присудили немаленький термін за крадіжку чаю

1 743 0
Чефір замість "Ліптона": кременчужанину присудили немаленький термін за крадіжку чаю

01 червня 2018 року Автозаводський районний суд м. Кременчука Полтавської області на чолі із суддею Ганною Олейніковою виніс вирок громадянину, який у січні цього року вчинив кримінальне правопорушення за ч. 2 ст. 185 ККУ (крадіжка з проникненням, вчинена особою повторно). 

Варто зазначити, що обвинувачений раніше вже відбував покарання.

Згідно з протоколом, 17 січня 2018 року, близько 12.00, чоловік, перебуваючи в торговому залі магазину «Брусничка», що по проспекту Лесі Українки, 39, під час перегляду асортименту товару шляхом вільного доступу викрав з полиці три упаковки чаю «Ліптон», 100 пакетиків, на загальну суму 269 грн 13 коп, чим завдав потерпілому матеріальної шкоди на вищевказану суму. З місця вчинення злочину обвинувачений зник, викраденим розпорядився на власний розсуд.

Обвинувачений на судовому засіданні свою вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю, від дачі показань по справі відмовився, на питання суду пояснив, що підтверджує обставини вчинення злочину, які зазначені в обвинувальному акті. У скоєному щиро кається.

Обставинами, які пом'якшують покарання обвинуваченого, суд визнав його щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину, також було враховано той факт, що він є сиротою.

Суд вирішив визнати чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 2 КК України та призначити йому покарання у вигляді 4 х років 4-х місяців позбавлення волі.

Строк відбуття покарання обвинуваченому рахувати з 20.02.2018 року, згідно з вироком Крюківського районного суду.

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация