Нюхаємо, телефонуємо і пишемо у ФБ. Сьогодні увечері кременчужани принюхуються до води в крані

1 332 0
Нюхаємо, телефонуємо і пишемо у ФБ. Сьогодні увечері кременчужани принюхуються до води в крані

Мешканці Кременчука сьогодні просто зобов’язані понюхати, а ті, хто любить ризикувати, ще й спробувати на смак воду в крані на кухні своєї квартири.

Причина – адміністрація підприємства «Кременчукводоканал» із сьогоднішнього ранку застосовує на очисній станції у Новій Знам'янці препарат «Амопол», який має знизити рівень надмірного хлору після обробки цим же хлором питної води.

Новий препарат будуть застосовувати до 31 травня й далі вже вирішать, що робити.

І застереження адміністрації КП «Кременчукводоканал» - можливо, після цього зменшення рівня хлорорганічних речовин у питній воді, що на комунальному підприємстві називають запахом хлору (насправді це хлорорганічні мікроскопічні залишки), якість нашої води й справді покращиться.

Тож нюхати воду в крані увечері потрібно, бо "Амопол", яким чистять воду від попередньо розбавленого в ній хлору, це теж хімічна речовина. Й вона складається з аміаку та сірчаної кислоти.

Втім будемо сподіватися, що зрушення на краще будуть – речовина «Амопол» застосовується на інших водоканалах України.

Тож увечері, якраз поки очищена вода через труби та резервуари дійде до квартир, – усі воду нюхаємо. Якщо є проблеми, то про них слід писати прямо у Фейсбук і телефонувати за номером 15-63 у відділ оперативного контролю виконкому.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация