У Кременчуці виявлено крадіїв автомобілів. Працюють з евакуатором

667 0

Прес-служба міського відділу поліції повідомляє про швидке розкриття злочину – угону автомобіля. І мова тут про наступне.

16 липня до Кременчуцького відділу поліції з заявою звернувся 18-річний місцевий мешканець, який повідомив про незаконне заволодіння його автомобілем «Opel Kadett», який заявник залишив на одній із автостоянок на мікрорайоні Молодіжний.

Потерпілий повідомив, що свій транспортний засіб він залишив 13 червня на паркувальному майданчику, а 16 червня, прийшовши за автівкою, не виявив її, тому відразу звернувся по допомогу до поліції.

Оперативниками Кременчуцького відділу поліції, працюючи на місці пригоди, протягом декількох годин будо встановлено всі обставини скоєного та затримано винуватців кримінального правопорушення.

Ними виявилися двоє місцевих чоловіків, 26 й 21 року.

«Затримані за допомогою «евакуатора» вивезли авто зі стоянки. Нами з’ясовано, що під час скоєння незаконного заволодіння автомобілем фігуранти пред’явили документи на транспортний засіб, які ними ж було викрадено в потерпілого в переддень скоєння злочину,» - повідомив Олександр Коцар, керівник кременчуцької поліції.

Під час оперативно-слідчих дій у гаражному приміщенні, що належить одному з затриманих, було виявлено автомобіль, що належить потерпілому. На період слідства автомобіль вилучено. Як уточнюють у міському відділу поліції, крадіїв чекає відповідальність: або величезний штраф, або позбавлення волі.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация