У Кременчуці – черговий випадок жорстокого поводження з домашніми тваринами. Фото

1 179 1

Представники адміністрації комунального підприємства  «Спецсервіс Кременчук» черговий раз зустрілися з випадком жорстокості людей до домашніх тварин.

Про це в соціальних мережах повідомляє заступник директора підприємства Марина Кожушко.

І пише захисник тварин таке.
«Черговий раз співробітники Спецсервісу стали свідками того, як жорстоко і холоднокровно може вчинти людина зі своєю собакою!
На жаль, такі випадки не рідкість, на нашому підприємстві можна знімати сумний серіал під назвою «Зрада тих, кого приручили». Сьогоднішня серія називається «Прив'язав до дерева і пішов...»
Вчора, пізно ввечері, мені зателефонував чоловік, Віталій, він розповів про те, що в районі вул. Сербіченка, по об'їзній дамбі, за 100 м від траси, в лісі виявив собаку, вона прив'язана до дерева!
Віталій знайшов бідолаху ще 9 березня, абсолютно випадково. Собаку з дороги було не видно, було чути тільки гавкіт, пес, почувши кроки людини, став кликати на допомогу... Невідомо, скільки днів до цього промучилася там бідна тварина без їжі і води! Ймовірно, довго, так як він сильно виснажений і переляканий. На собаці нашийник з карабіном, до якого був прив'язаний трос, інший кінець - до дерева... Хтось добре постарався, щоб бранець не зміг звільнитися.
Незнайомої людини пес до себе не підпустив, відв'язати себе не дав, гавкав, вишкіряв зуби... Був вечір, темно, Віталій привіз їжу і воду, бідолаха жадібно все хапав, але продовжував поводитися нервово й агресивно.

На наступний день повторилося те ж саме. Віталій собаку не покинув, годував, поїв, намагався його якось приручити, щоб відв'язати і допомогти... Недалеко горіла суха трава, чоловік приїжджав навіть уночі, переживав, що вогонь добереться до собаки!
Спасибі вам, добрий чоловіче!
Учора Віталій знайшов мій номер в Інтернеті, повідомив про цю трагедію і попросив допомогти...
Сьогодні, рано-вранці, співробітники Спецсервісу і Віталій були на місці події, пес уже махав хвостом, він нарешті зрозумів, що йому хочуть допомогти, він так змучився від страху і самотності, від нерозуміння того, що з ним сталося...

 Рятувальники спокійно відв'язали його, погладили, посадили в машину і відвезли в Спецсервіс.
Зараз Барбос у безпеці, нагодований, оговтується від пережитого стресу.
Виявилося, що він добрий, лагідний і розумний, тільки дуже нещасний і худий... Він досить молодий (3-4 роки) і симпатичний. Боїться простягнутої руки, від страху зіщулюється, але коли рука починає його гладити, відразу розслабляється і починає горнутися, ніби дякує, що його не вдарили...
Дорогий Барбосе, прости...
Ми постараємося, щоб ти зрозумів, що не всі люди однакові, що рука людини приносить не тільки біль, що можна бути ситим і нічого не боятися... Ми любимо тебе, заспокойся, все добре...
Цікаво, в яких потаємних куточках своєї Душі людина знаходить для себе право так чинити й чи є Душа у такої людини?»

Коментарі

Посадить хозяина в тюрьму ! Бедный барбосик .

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация