Пожежа у кооперативі «Молодіжний». Потерпілих немає. ФОТОрепортаж

875 0

Двадцять хвилин на восьму по проспекту Лесі Українки «летіла» пожежна на виклик.

У кооперативі «Молодіжний» сталася пожежа. Загорівся один із гаражів.

Як стало відомо «Програмі Плюс»,  підпалу не було. Господар цього гаража, повертаючись додому, як завжди, загасив у буржуйці вогонь. Але, як виявилося, не до кінця. Поряд з буржуйкою стояло крісло. Саме воно й почало тліти.

Побачивши дим, охоронці кооперативу одразу ж викликали пожежних, адже саме їхня реакція врятувала майно господаря. Пожежні одразу один замок зірвали, а другий зрізали і почали гасити вогнище.

Пізніше був викликаний патруль поліції.

Екіпаж поліції вирішив не викликати оперативну  групу, бо не  виявлено підпалу. Був тільки викликаний рятувальник з частини, який узяв усі дані у господаря та дізнався, це підпал чи невміле користування буржуйкою?

“Я навіть не очікував. Я був удома, як раптом мені зателефонували. Охоронець з мого кооперативу каже, що мій гараж почав горіти, тож викликали пожежних. Я одразу рвонув на місце. Під'їжджаючи до гаража, побачив, що пожежні все загасили й поїхали. Зайшовши туди, я не виявив своїх втрат. Стало аж легше.  Прикро за крісло й за те, як байдуже пожежники зірвали замки. Але якби не вони, згоріло б усе”, – розповів «Програмі Плюс» власник гаража.

Влад Гладкий

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация