Очікується друга хвиля захворюваності ГРВІ

814 0

Як повідомив керівник відділу охорони здоров'я Максим Середа на апаратній нараді в мерії, на даний момент ситуація з ГРВІ в місті стабільна.

Але усі навчальні заклади міста відновили роботу. Діти вийшли з канікул та почали вчитися з понеділка.

Тому лікарі закликають робити профілактику, якщо є можливість - проводити кварцування класів та свого будинку, тепло вдягатися і взагалі без необхідності не виходити на вулицю на тривалий час!

Станом на 17 січня ситуація із захворюваністю мешканців стабільна. Немає викликів додому, не забиті лікарні. Але при другій хвилі ГРВІ прогнози для кременчужан можуть бути невтішними. А саме тому, що половина мешканців  не проінформовані, а інша половина не робить нічого, щоб себе захистити від хвороб.

Самі кременчужани радять уникати людних місць. "Ми, наприклад, у пік захворюваності не ходимо в кінотеатр або на каток, - розповідає мешканка центру. - Потрібно уникати приміщень, де збирається багато людей. Також помітила, що якщо ходить грип, холодна і волога погода, краще не вести дитину на ранок - захворіє".

Нагадаємо, що мешканці міста найчастіше зверталися до лікарів з головним болем, болем у грудях, кашлем, дуже високою температурою – все це є ознакою ПНЕВМОНІЇ.

Влад Гладкий

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация