Буксирували автомобілі не покладаючи тросу протягом вихідних

810 0
Буксирували автомобілі не покладаючи тросу протягом вихідних

З 6 по 9 січня рятувальники ДСНС час від часу витягали автомобілі із заметів через складні погодні умови.

Так 06 січня  рятувальники залучалися до буксирування карети швидкої допомоги о 22 годині у проїзді Арсенальному, яка потрапила в сніговий замет та не могла проїхати.

З 23 год. до 01 год. 40 хв. у Кременчуцькому районі, на автошляху Кременчук – Олександрія за допомогою троса три вантажні авто було відбуксовано з замету.

Читайте також: Прагне інфаркту чиновників. Депутат Піддубна хоче оприлюднень виконкомівськіх «таємниць» у Facebook

О 16 годині на Крюківському мості через річку Дніпро стався затор через закінчення пального у вантажного автомобіля з причепом. За допомогою буксирувального троса вантажний автомобіль було відбуксировано з проїжджої частини, після чого рух автотранспорту було відновлено.

 07 січня, з 21 год. до півночі,  у  Кременчуцькому районі на автошляху Кременчук – Олександрія, поблизу с. Павлиш, вантажний автомобіль «МАН» за допомогою троса було відбуксовано з замету.

З 11 до 15 години  на  автошляху Кременчук – Олександрія за допомогою троса 12 вантажних автомобілів було відбуксовано з замету, чим 10 автомобілям відкрито вільний проїзд.

09 січня, о 1 год., по вул. Київській, р-н АЗС "Авіас", за допомогою троса ще один вантажний автомобіль було відбуксировано з замету.  Також ще два автомобілі витягали на вулиці Київській та на бульварі Автокразівському.

Читайте також: ДСНСники показали, як cьогодні під Кременчуком зі снігу витягали фуру. ФОТОрепортаж

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация