Активіст Ігор Громов завтра особисто розкаже про тітушок, які нещодавно в Києві нищили ринок

1 427 0
Активіст Ігор Громов завтра особисто розкаже про тітушок, які нещодавно в Києві нищили ринок

Запланована прес-конференція відбудеться за участю представників Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, керівника Кременчуцької федерації хортингу Максима Зіборова, який до недавнього часу тренував спортсменів, що брали участь у силових протистояннях на будівельному ринку по вул. Ревуцького, 40, та представників ЗМІ міста Кременчука.

Читайте також: Випускники Кременчуцького військового ліцею до подій у столиці – непричетні. Адміністрація

Пан Громов, як він зазначає, буде вдячний за питання, залишені в коментарях, задам їх як представникам ліцею, так і тренеру спортсменів, які нищили майно та наносили травми підприємцям Києва, отримуючи за це від 500 до 1000 гривень за день.

 

 

Нагадаємо, в минулу п'ятницю в Києві підприємці, які торгують на радіоринку біля станції метро «Харківська», самостійно затримали 40 осіб молодих людей, які громили ряди на радіоринку. Виявилося, що затримані - з Кременчука, яких, за їхніми словами, найняв замовник з Дніпропетровської області.

Днем пізніше активіст Ігор Громов заявив, що кременчуцькі тітушки тренуються на базі Кременчуцького військового ліцею.

Згодом цю інформацію як адміністрація ліцею, так і кременчужанин Максим Зіборов, спростували.

Читайте такожКременчужанин, якому приписували тренування тітушок, затриманих у Києві, спростував інформацію нардепа. ВІДЕО

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация