Під Києвом в результаті стрільби загинуло 5 поліціянтів

1 681 0
Під Києвом в результаті стрільби загинуло 5 поліціянтів

Інформацію про трагедію, що сталася сьогодні вночі в селі Княжичі Броварського району Київської області, оприлюднив народний депутат України Антон Геращенко.

 

ОБСТАВИНИ ЗАГИБЕЛІ

За даними нардепа, загибель поліцейських сталася за таких обставин.

Карний розшук міста Києва працював над затриманням небезпечної банди грабіжників, яка систематично грабувала будинки киян і мешканців Київської області.

У цю ніч співробітники карного розшуку отримали оперативну інформацію про те, що чергове пограбування може статися в одному з районів селища Княжичі.

Туди виїхала група затримання карного розшуку та спецпідрозділ КОРД.

 

 

На одній з вулиць селища Княжичі, в споруджуваному приватному будинку були розміщені поліцейські-розвідники, завдання яких - стежити за ситуацією і подати команду на затримання бандитів.

Планувалося класичне затримання банди грабіжників у той момент, коли вони спробують розпочати здійснення злочинного задуму.

Однак трагічний ланцюг випадковостей і нерви на межі - перешкодили цьому здійснитися.

У цей час у сусідньому будинку в автоматичному режимі спрацювала охоронна сигналізація.

На місце прибув наряд держслужби охорони, який помітив і затримав двох поліцейських-розвідників, думаю, що вони можуть бути причетні до спрацьовування сигналізації в сусідньому будинку.

У той же час, група захоплення, судячи з усього, вирішила, що співробітники розвідки потрапили в біду, захоплені злочинцями, які їх виявили, і виїхала на мікроавтобусі на вулицю, де співробітники ДСО затримали поліцейських-розвідників.

Далі між співробітниками ДСО та групою захоплення сталася перестрілка, яка за мить забрала п'ять життів.

Загинули двоє співробітників держслужби охорони, двоє поліцейських-розвідників і співробітник спецпідрозділу КОРД, що входив до групи захоплення.

 

ЩО СТАЛОСЯ ПОТІМ

Слідчі прокуратури вже працюють на місці трагедії і будуть посекундно відновлювати всі деталі того, що сталося, і встановлювати причини того, як і чому все це стало можливим.

Внутрішнє розслідування Національної поліції також буде повним, всебічним і чесним. Суспільство буде знати всю правду про цю трагедію.

Троє підозрюваних у розбої, яких готувалися зловити "на гарячому", почувши перестрілку, відмовилися від свого плану з грабежу і виїхали на двох Toyota Land Cruiser 200 в бік Києва, де були затримані оперативниками.

У них вилучено вогнепальну зброю. Вони затримані і їм має бути пред'явлено звинувачення у скоєнні грабежв та розбоїв.

 

У ПІДСУМКУ

Керівництву МВС слід задуматися над впровадженням системи розпізнавання "свій-чужий" для уникнення таких випадків. 

Тут слід не забувати про бійців Збройних сил України, Нацгвардії, СБУ та прикордонників - немає гарантії, що цього знову не станеться.

Така система вже існує в Україні -  для потреб АТО таку вже давно розробили волонтери й дали їй назву "Комбат".

Не є таємницею, що цю програму можна адаптувати для правоохоронців.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация