Розрахувався за своє важке життя чужою дитиною. У Кременчуці вітчим побив до смерті 4-річного пасинка

2 041 0
Розрахувався за  своє важке життя чужою дитиною. У Кременчуці вітчим побив до смерті  4-річного пасинка

Що сталося?

У Кременчуці – надзвичайно жорстокий випадок криміналу. Його особливість – скоєно надзвичайно жорстокий злочин,  не в стані алкогольного сп’яніння чи вживання наркотиків.

Це міське управління поліції та випадок вчора, коли 32-річний чоловік, абсолютно тверезий, ударив і не один раз кулаком  4-річного пасинка за те, що той заважав чоловіку відпочивати.

Зрозуміло, що чоловіка затримали й нині справу розслідують. Загрожує затриманому сім років позбавлення волі. Але про все по порядку.

О 18-20 вчора лікарі міської дитячої лікарні повідомили правоохоронцям, що до них з Автозаводського району доставлено дитину віком 4 роки у дуже тяжкому стані зі слідами побиття.

Дитину доставила в лікарню його мати, яка сама знаходиться на 9-у місяці вагітності і перебуває на збереженні в пологовому будинку.

Відповідно,  одразу було затримано вітчима хлопчика, який не чинив опір, але розповів, що саме сталося.

А сталося те, що вдома він був разом з малою  дитиною, але відпочивав. Дитина ж бавилася  й заважала вітчиму спати.

Тож той встав і малюка  провчив – ударив чотирирічного хлопчика кулаком по голові. До речі, самі лікарі  стверджують, що у їхнього малого пацієнта – тілесні ушкодження різного характеру в різних частинах тіла. Тобто дорослий ударив малого не один раз і не два. На фото дитини, яка лежить у непритомному стані в лікарні, саме це й можна побачити.

 

 

Сама ж пригода трапилася об 11-00 ранку і після того, як вітчим «провчив» дитину, він побачив, що малий лежить непритомний. Тож чоловік дитину підняв і поклав на диван. Також поклав хлопчику мокрий рушник на голову.

Натомість уже близько 18-00, а дитина до свідомості не приходила, чоловік поїхав по дружину в   пологовий будинок і там повідомив їй, що саме сталося.

А сталося  ж те, що вже через 20 хвилин обоє везли жорстоко побиту дитину в міську дитячу лікарню.

Як звати постраждалого хлопчика, кременчуцька поліція не уточнює. Однак відомо, що стан його дуже тяжкий. Малому пацієнту зробили трепанацію черепа й для такого викликали лікарів з Полтави.

За тим, що повідомляється, – шансів на життя у дитини, яка заважала спати дорослому вітчиму, дуже мало.  

І чому сталося?

А на це запитання відповісти може кожен,  якщо знати таке.

Вже фактичному зловмиснику, якого затримано за побиття дитини й мова тут поки що про нанесення важких тілесних ушкоджень, – 32 роки.

Його дружині, яка знаходилася на 9-у місяці вагітності, – 34 роки.

Живуть разом вони вже 11 місяців і в обох раніше були інші сім'і.  Дитина, яка сьогодні перебуває в дуже тяжкому стані, дитячий садок не відвідувала, але перебувала вдома з батьками.

Чоловік, який тепер чекатиме суду, -  не випивав. Натомість працював  на двох роботах – таксистом та в охоронній фірмі, аби прогодувати сім'ю.

Але це було до того, як він підняв руку на дитину, що гралася занадто гучно. Тепер його зусилля і його робота у двох місцях одразу  вже нічого не коштує й нікому це не потрібно. Можливості ще раз провчити свого пасинка, аби поводився тихіше й не заважав у свої 4 роки, у дорослого теж уже не буде.

Про що слід додати – до засідання суду на свободу,  а тепер усі дивляться на дитину й готуються перекваліфікувати кримінальну статтю на більш важку, затриманий чоловік уже не вийде.  

Останнє - за словами самого вітчима, дитина послизнулася у ванній кімнаті на слизькому кафелі й вдарилася, а він намагався надати малому допомогу. Наскільки його версія буде переконливою - вирішить слідство

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация