Начальник кременчуцької поліції пояснив, чому його підлеглі дозволили і далі працювати гральним автоматам

739 0

За півмісяця в поліції нарешті знайшли спосіб, як зняти з себе відповідальність за працюючі гральні автомати без дозвільних документів, на які вони закрили очі.

Нагадаємо, на початку жовтня з приходом нового керівника Кременчуцького відділу поліції у Кременчуці була призупинена діяльність 6-ти незаконних гральних закладів та вилучена з них комп’ютерна техніка. Натомість уже наступного дня за всіма адресами 6-ти точок гральний бізнес поновився. 

Уже 13 жовтня в ході нового рейду поліції, за словами начальника Кременчуцького відділу поліції  Олександра Коцаря, було встановлено, що нові заклади за тими самими адресами мають законне право здійснювати гральний бізнес. 

Про це Олександр Коцар повідомив 8 листопада під час своєї прес-конференції.
Таку інформацію, знову ж таки зі слів Олександра Коцаря, вони отримали з витягу державного реєстру напередодні останнього рейду. 

Натомість залишається загадкою, де взялися ті витяги, про які під час рейду не було ані слова?
13 жовтня в один із цих закладів разом з правоохоронцями приїхав і наш кореспондент. І тоді мови про витяг взагалі не було. Поліціянти привели понятих і вже тривала підготовка до проведення обшуку та вилучення обладнання. Працівники закладу,  які на той момент  знаходилися у приміщенні, писали пояснення про те, що вони на стажуванні. Кореспонденту вони пояснили, що не знають, хто власник закладу, їх запросили на стажування у телефонному режимі. Також у них не було жодного документа, підтверджуючого дозвіл на здійснення діяльності грального закладу. Наш кореспондент був свідком розмов правоохоронців з працівниками закладу, які чітко так і не змогли пояснити, хто навіть організатор та що за компанію вони представляють.

До 8 листопада кременчуцька поліція так і не надала ніяких пояснень, чому працівники поліції припинили оперативні заходи, обшук та вилучення, згідно з ухвалою суду,  окрім інформації, що на сайті МСЛ усі 6 адрес гральних закладів зазначені, як офіційні представництва компанії МСЛ, а значить потреби робити обшук не було.

Наразі невідомо, чи з’явилися такі документи за тими адресами, але питань залишається багато. І головне з них - хто зацікавлений у роботі таких закладів? 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация