Генпрокурор Юрій Луценко вчора представив нового прокурора Полтавщини Миколу Кармазіна. Е-ДЕКЛАРАЦІЯ

1 611 0
Генпрокурор Юрій Луценко вчора представив нового прокурора Полтавщини Миколу Кармазіна. Е-ДЕКЛАРАЦІЯ

Вчора, у четвер, 3 листопада 2016 року, Генеральний прокурор Юрій Луценко представив колективу прокуратури Полтавської області нового очільника відомства Миколу Кармазіна (на головному фото до статті - ліворуч від Генпрокурора).

Генеральний прокурор повідомив про те, що він не задоволений результатами діяльності правоохоронних органів області.

«Я сьогодні не буду традиційно аналізувати показники, як роблю це в кожній області, бо, чесно кажучи, для аналізу небагато що є», - зазначив Юрій Луценко. Він наголосив, що боротьба зі злочинність та корупцією є для України «другим фронтом».

Юрій Луценко закликав новопризначеного керівника відомства «організувати наступальну позицію обласної прокуратури, місцевих прокурорів і колег з інших правоохоронних органів».

 

ХУ ІЗ МІСТЕР КАРМАЗІН?

Про нового очільника обласної прокуратури відомо небагато: народився 14 листопада 1969 року в смт. Диканька Диканьського району Полтавської області.

У 1994 році закінчив Українську академію внутрішніх справ. В органах прокуратури працює з 1997 року.

Відомо, що у 2014 році  Кармазін обіймав посаду заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів про боротьбу з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом управління нагляду за додержанням законів органами податкової міліції Головного управління нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

У 2015 році вже працював на посаді прокурора відділу нагляду за додержанням законів при провадженні ОРД, досудового розслідування та підтримання державного обвинувачення Департаменту нагляду у кримінальному провадженні Генеральної прокуратури України.

 

ЩА ТАМ З Е-ДЕКЛРАЦІЄЮ?

В електронній декларації Микола Кармазін задекларував земельні ділянки площею: 40 тис. 465 кв.м у селі Балясному Диканьського району та 570 кв.м у селі Марченки того ж району.

Також задекларовано 315,632 тис. грн. зарплати та 80,483 тис. грн. пенсії. Також є готівка - 19 тис. доларів США.

На його дружину, Людмилу Кармазіну, записано квартиру площею в 64 кв.м, зарплату в 72,598 тис. грн. та дохід від заняття підприємницькою діяльністю — 500 грн.

Син прокурора — Вадим Кармазін отримав у 2015 році зарплату в розмірі 6009 грн.

Єдиний задекларований автомобіль — Skoda Octavia 2013 р.в., вартістю 258 тис. грн. — перебуває у власності Кармазіної Марини Олександрівни.

 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация