І не луснули. У Кременчуці депутати з мером Малецьким наїли на день міста втричі більше ветеранів

1 165 0
І не луснули. У Кременчуці депутати з мером Малецьким наїли на день міста втричі більше ветеранів

Чиновники Кременчуцької міської ради оприлюднили, у відповідності  до існуючого законодавства, розмір коштів, які було витрачено на харчування  ветеранів війни  та учасників делегацій під час відзначення Дня міста, що відбулося 29 вересня.

Перед цим,  у відповідності до того ж закону, мерія оприлюднила вартість святкування самого Дня міста безпосередньо вже у ресторані на вулиці Соборній, де серед учасників не було сторонніх осіб, але  виключно чиновники міськвиконкому та депутати.

Тож з оприлюднених цифр, про що розповіли «Програмі плюс» у  міськвиконкомі,   на урочисте поїдання всього з міського бюджету пройшли три оплати.

Перша  й найбільша – це вартість вечері в ресторані безпосередньо самого мера Віталія Малецького та його представників у депутатських фракціях «Батьківщини», кишенькової партії самого  міського голови Кременчука з назвою «Поруч»  та місцевих представників БПП.

Усім їм вдалося випити коньяку з горілкою  й одразу  закусити на 61 тисячу 723 гривень.

Друга сума витрат на їжу –  це харчування ветеранів під час святкування. Й слід сказати, що на цих людях у міськвиконкомі зекономили. Враховуючи, що ветерани, на відміну від «батьків міста»,  не голодні, вони поїли й випили лише на 26 тисяч 373 гривні.

Натомість третя сума витрат – це харчування запрошених делегацій, в тім числі й з європейських країн та інших міст України.

Запрошені ж гості розуміли, що вони перебувають не у себе вдома, тому особливо не роз’їдалися й не напивалися.

Сума, витрачена на їхнє харчування, – невелика й мова тут про 11800 гривень.

Про що слід додати – це висновки з оприлюднених   витрат  на «послуги ресторанного обслуговування».

Раніше завжди вважалося, що все-таки під час святкування Дня міста ветерани завжди на першому місці. Зокрема, за витратами на кашу та інше.

Виявляється, що це вже не так, а насправді сьогодні найбільші витрати під час таких подій – це  відгодовування голодних кременчуцьких чиновників, включно з мером і депутатами міськради.

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация