В Україні декомунізація, а у Кременчуці діють радянські методи. Медикам погрожують звільненням за неявку на суботник влади. ФОТО

2 103 0
 В Україні декомунізація, а у Кременчуці діють радянські методи. Медикам погрожують звільненням за неявку на суботник влади. ФОТО

“Не йдеш на суботник - шукай нову роботу…” - головний лікар одного із закладів Кременчука медичному працівнику.

До кореспондента “Програми Плюс” звернулася медик одного з місцевих закладів із повідомленням про те, що їй погрожують звільненням, якщо вона не братиме участь у суботнику, який ініціює команда фіолетових на чолі з мером Кременчука Віталієм Малецьким.

Зокрема, медичний працівник розповіла про те, що днями на черговій ранковій нараді адміністрація зробила заяву, більше схожу на наказ: ”Усім працівникам медичного закладу обов’язково з’явитися 8 жовтня на суботник. За це, можливо. отримаєте відгули, а інакше краще не знати вам, що інакше, усім треба прийти і все…”

“Звичайно, багато хто обурився, але знаєте, проти керівництва не попреш, знімуть премію і що людям робити? Хтось, звичайно, підтримує таку ініціативу влади і з радістю піде. Тим більше обіцяють компенсувати зайвим відгулом.  Натомість у мене кілька причин не йти. По-перше, у мене двоє дітей, з якими я хочу провести вихідні. По-друге, я не хочу брати участь у піар-акції влади. Ну після наради я підійшла і все це сказала головному лікарю, на що почула погрози про звільнення”, - розповіла кременчужанка. “Хочеш - приходь  з дітьми, якщо не хочеш - шукай нову роботу”, - процитувала медик свого начальника.

Жінка-медик попросила не називати її ім’я та заклад з логічних міркувань, хоча вона припускає, що такі розмови були не тільки у неї.
Ми вирішили перевірити, чи дійсно у наказному порядку медиків зганяють на суботник влади.
І таки найшли деякі підтвердження. Зокрема, медсестра 3-ї лікарні сказала, що їм хоч і не погрожували звільненням, але таки чітко сказали про те, що всі працівники, у яких цього дня вихідний, повинні брати участь у наведенні порядку у Кременчуці.
У дитячій поліклініці висить оголошення, яке також схоже більше на наказ. І тут мова знову ж таки йде про 8 жовтня і суботник.

 


“ОГОЛОШЕННЯ! 8 ЖОВТНЯ 2016 р. ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАГАЛЬНОМІСЬКИЙ СУБОТНИК. ПОЧАТОК О 9.00 год. ЗБІР БІЛЯ ЦЕНТРАЛЬНОГО ВХОДУ ЛІКАРНІ. ЯВКА УСІХ ПРАЦІВНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА. Адміністрація” 

Як-то кажуть, чорним по білому написали і великими літерами, щоб явка була обов’язковою.

Напевно, команда фіолетових забула, що вже давно не радянські часи і що суботник - справа добровільна. І тут виникає питання, про які відгули йшла мова? Хоча чого не зробиш, аби на майбутніх виборах було чим піаритися. 

 

 

 

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация