Мера Малецького закликають знову перекрити дорогу на Молодіжному. Або – де у нас перші хабарники ?

968 0

Кременчуцького міського голову Віталія Малецького закликають вирішити екологічні проблеми мешканців міста. Для початку - організувати перекриття дороги депутатами міськради на Молодіжному, аби зупинити рух транспорту до підприємств Північного промислового вузла.

Відповідний заклик до міського голови Кременчука Віталія Малецького оприлюднив сьогодні його давній товариш, депутат міськради Денис Терещенко.

Таке резюме з перекриття шляхів до міської ТЕЦ, ПАТ «КЗТВ» та ПАТ «Укртатнафта» депутат оприлюднив під час засідання комісії міськради, де він є головою.

За тим, що розглядали, – мова про екологічну програму Кременчука, яку депутати повинні затвердити на черговій сесії міськради,  у відповідь на безперервні скарги мешканців міста  щодо жахливого смороду в повітрі.

«Рішення ні про що. Інститут Марзеєва, до якого пропонується звернутися,  – перші хабарники в Україні. В самому рішенні, яке планується прийняти на сесії,  нічого немає про ТЕЦ ПАТ «Полтаваобленерго», на яку скаржаться», - пояснення Дениса Терещенка – проводити акції протесту, тобто перекривати дороги повинні не декілька дівчат, але участь у цій справі має взяти особисто міський голова Кременчука Малецький.

Твердження  з цього приводу від керівника відділу екологічної безпеки міськвиконкому Олексія Федюна – до Кременчука з приводу нарікань мешканців приїде комісія з питань екології Полтавської обласної ради. Тобто чиновники міськвиконкому в цьому напрямку працюють.  

«Вся справа в тому, що у нас «Укроп» (керівник профспілкового комітету ПАТ «Укртатнафта» об’єднався з Холодом (представник партії «Батьківщина» й власник Центрального ринку), тому й зрозуміло, яка комісія приїде», - така відповідь на пояснення чиновника від Дениса Терещенка.  

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация