Миргород заборонив УПЦ МП орендувати землю, Кременчук знайшов відмовку

271 0
Миргород заборонив УПЦ МП орендувати землю, Кременчук знайшов відмовку

Керівництво Миргородської громади заборонило єпархії УПЦ орендувати землю під релігійними спорудами. Відповідне рішення прийняли на сесії, яка пройшла у середу, 24 травня.

Як повідомили у виданні «Полтавщина», представникам УПЦ МП на території Миргородської громади нададуть роз’яснення, як перейти до Православної Церкви України.

Також депутати проголосували за звернення до Президента та Верховної Ради щодо заборони діяльності релігійних організацій УПЦ МП в Україні.

Нагадаємо, що п'ятого квітня кременчужанин Назар Єщенко опублікував петицію про розірвання договорів оренди земельних ділянок, укладених з УПЦ МП. Вона за декілька днів набрала 593 голоси, тоді як для розгляду достатньо набрати 250 голосів протягом 90 днів.

У кінці квітня міська влада відповіла, що договори оренди земельних ділянок під культовими спорудами, укладені з церковно-релігійними організаціями УПЦ МП, відсутні, і жодних рішень про передачу земельних ділянок в оренду не приймалося. Навпаки, ця земля передана церквам та храмам УПЦ МП в постійне користування.

Тож перепоною для здійснення волі громади стали формальності – міська влада зрозуміла, чого хочуть кременчужани, але через неправильне формулювання петиції, владники проігнорували вимогу людей.


Джерело фото: інтернет-видання "Полтавщина".


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация