Голова Градизької ОТГ вдарив поліцейського, коли отримував підозри у скоєнні злочинів

871 0
Голова Градизької ОТГ вдарив поліцейського, коли отримував підозри у скоєнні злочинів

Пресслужба Полтавського обласного управління поліції повідомила про вручення голові Градизької громади Мирославу Носі підозри у зловживанні службовим становищем та використанні фіктивного документа.

Правоохоронці зазначили, що вже проведено комплекс слідчих та оперативних дій, а також низку судових експертиз вилучених доказів. Під час вручення підозри Мирослав Носа вдарив поліцейського, тож на нього додатково відкрили провадження за заподіяння службовцю тілесного ушкодження.

Голові громади збираються обрати запобіжний захід.

Додатково про хід слідства повідомили в обласній прокуратурі. Підозру вручено через те, що у 2021 році Мирослав Носа під час закупівлі техніки за бюджетні кошти надав перевагу учаснику торгів, який не відповідав кваліфікаційним вимогам. Через це було придбано спецтехніку за понад 500 000 грн, але використовувати її на дорогах загального значення було заборонено.

 

«У подальшому з метою перереєстрації транспортного засобу селищний голова надав до Територіального сервісного центру МВС України підроблене рішення сесії селищної ради щодо придбання транспортного засобу», - додають прокурори.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация