Якщо піар – кличуть, якщо сесія – заборонено: подвійні стандарти міської ради Кременчука

310 0
Якщо піар – кличуть, якщо сесія – заборонено: подвійні стандарти міської ради Кременчука

Кременчук – місто непрозоре, адже саме таким його зробило місцеве керівництво. Самоврядування на чолі з Віталієм Малецьким живе в ілюзорному світі, поділяючи кременчужан на «своїх» та «чужих», де свої – це ті, хто дивиться на Кременчук крізь «фіолетові» окуляри й ставить лайки на публікації міського голови та його заступниці Ольги Усанової, а чужі – ті, хто відкрито говорить про проблеми, які виникають через бездіяльність місцевих владників та їхнє бажання збагатитися.

Але коли настає час зайвий раз пропіаритися, Віталій Малецький можливість не упустить. Наприклад, вчора у малій залі виконавчого комітету Кременчуцької міської ради провели засідання, на якому владники хвалили самі себе та жалілися на поставника тепла лівому берегу міста – Полтаватеплоенерго.

У мерії як завжди не вказали, що вони самі могли взяти на себе відповідальність та постачати тепло містянам. Якщо вже обрали шлях тикання пальцями в інших, то могли б організувати алгоритм компенсації за тарифи для кременчужан, але й цього не зробили.

Натомість журналістам міста не дають всебічно висвітлювати політичне та економічне життя міста, оскільки їх Віталій Малецький кличе лише тоді, коли зручно. На сесії представників медіа досі не пускають, а лист про допуск на засідання – досі без відповіді.

Дивують причини, з яких журналістам не можна ходити до мерії:

- на сесіях розглядають питання, пов’язані з воєнною сферою;

- не дозволяють карантинні обмеження.

Щодо першого, то багато міст України вже визначилися, як діяти у цьому випадку – вони розглядають питання воєнного характеру на початку сесії, а потім дозволяють вхід журналістам. Або спочатку розглядають «нейтральні питання» при медіа, а потім – воєнні питання вже за відсутності журналістів.

Друга причина – смішна та абсурдна. Адже засідання сесії проводяться в режимі онлайн за відсутності у великій залі виконкому більшості депутатів. Журналісти без проблем можуть знаходитися на відстані 1,5 метра та більше одне від одного й від депутатів.

А вчора, 18 травня, під час піар-засідання щодо теплового питання чиновники та журналісти сиділи пліч-о-пліч, без масок та інших засобів індивідуального захисту.

Кременчуцька міська рада продовжує бути закритим режимним об’єктом лише тоді, коли керівництву міста це вигідно та зручно.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация