Віцемерка Усанова «забила» на садочки та школи у Кременчуці, зате запереживала за історичні пам’ятки на Полтавщині

244 0
Віцемерка Усанова «забила» на садочки та школи у Кременчуці, зате запереживала за історичні пам’ятки на Полтавщині

Через таку бездіяльність вищих чинів міста скоро садочки та школи також стануть історичними пам’ятками – лише старші покоління пам’ятатимуть, як це – сидіти за партами або спати на тихій годині.

Турне та фотосесії Ольги Усанової Полтавщиною продовжуються. Цього разу заступниця міського голови Кременчука, яка відповідає в нашому місті за організацію освітнього процесу, пофотографувала для своїх Facebook-підписників історичні пам’ятки.

А ви знали, що на території Полтавщини знайдено 3 059 об’єктів та пам’яток культурної спадщини? Тепер знаєте.

 

 

Ольга Усанова дуже обурена тим, що не всі ці пам’ятки нашої області внесено до відповідного Держреєстру. Проте на її сторінці не можна знайти жодного натяку на її обурення тим, що садки та школи в місті навчають дітей дистанційно. Тобто з боку Ольги Усанової, профільного освітнього заступника, кременчужани не почули жодного слова, жодних натяків на позитивні зрушення у цьому процесі.

Діяльність заступниці міського голови – надзвичайно сумнівна. Вона, не виконуючи своїх обов’язків, бере «відрядження», щоб були матеріали для нових публікацій у Facebook, проте щомісяця отримує ледь не 100 000 грн зарплати з бюджету Кременчука.

 

Читайте також: Кременчуцька чиновниця замість розв’язання проблем міста поїхала на фотосесію до дендропарку (фото)


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация