У Полтавській ОВА нові обличчя: призначено нових керівників у два департаменти

271 0
У Полтавській ОВА нові обличчя: призначено нових керівників у два департаменти

Вчора, 24 квітня в Полтавській ОВА представили нових керівників Департаменту екології та природних ресурсів та Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами.

Про це повідомляє прес-центр Полтавської обласної військової адміністрації.

Департамент екології та природних ресурсів очолить Сергій Олейніков, а керівником Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами стане Олександр Чалий.

Обидва почнуть виконання обов’язків на цих посадах сьогодні, 25 квітня. Відповідні розпорядження підписав очільник області Дмитро Лунін.

В ОВА уточнюють, що Сергій Олейніков народився у 1970 році в місті Старобільськ Луганської області. Загальний стаж роботи – 33 роки, 32 із них – на державній службі. З 1992 по 2017 проходив службу в органах Державної кримінально-виконавчої служби України на посадах рядового та начальницького складу управління Державної пенітенціарної служби України в Луганській області.

Олександр Чалий народився у 1978 році в місті Ніжин Чернігівської області.З 2000 по 2020 роки працював у силових структурах та підрозділах ДСНС Луганської області.У 2020 році – головний спеціаліст управління з питань цивільного захисту Луганської ОДА. З 2020 по 2023 – директор Департаменту з питань цивільного захисту та територіальної оборони Луганської облдержадміністрації.


  • Сергій Олейніков
  • Олександр Чалий

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация