Малецький має доповісти, чому гальмує процес початку навчання у школах та садочках

396 0
Малецький має доповісти, чому гальмує процес початку навчання у школах та садочках

Вчора у Полтавській ОВА пройшла апаратна нарада під головуванням Дмитра Луніна – начальника обласної військової адміністрації. На ній начальник Кременчуцької РВА Олег Лєднік доповів про річні здобутки району, зокрема про хід виконання поставлених завдань як КРВА, так і громадам району.

Після звіту Олег Лєднік отримав завдання від Дмитра Луніна про початок освітнього процесу в очному режимі навчання. Тож незабаром керівники вісьмох громад з 12 отримають відповідні доручення, в яких йтиметься про необхідність повернення звичного режиму навчання в освітніх закладах перед навчальним роком. Інші чотири змогли організувати очний або змішаний формат навчання, залежно від розміру укриттів: Омельницька, Пришибська, Горішньоплавнівська та Градизька.

Лєднік сьогодні на брифінгу зазначив, що у другій половині року будуть ділитися вільні лишки у бюджетах громад, і вони мають забезпечити проєктування та підготовку сховищ у школах.

 

«Це дасть нашим дітям нарешті розпочати процес навчання в очній формі», - сказав Олег Лєднік.

 

Наступного тижня заступники Лєдніка відвідають кожну громаду, де досі не вчаться діти в очній або змішаній формах. Керівникам громад нададуть доручення, хід виконання яких контролюватимуть у КРВА щотижнево. Загальний звіт буде надано першого червня, і з ним ознайомляться як самі громадяни, так і ПОВА, і потім, ймовірно, і Офіс президента.

Олег Лєднік нагадав, що нещодавно Володимир Зеленський відвідував Полтавщину, і одне з завдань, яке він ставив перед керівництвом області – це запуск очного навчання в усій області.

Запуск очного навчання дасть можливість батькам обирати: відводити дитину до навчального закладу, або залишити вдома – на дистанційному.

 

«Ви ж бачите, там, де в режимі офлайн діти навчаються, вони більш зацікавлені, результати навчання ростуть. Причина проста – діти повернулися в соціум. Вони інтегровані в суспільство», – зазначив Лєднік.

 

Уже скоро у КРВА буде готовий графік відвідувань громад, які будуть заздалегідь попереджені про візити. За тиждень всі виїзні наради мають пройти, і тоді почнеться процес моніторингу за поверненням нормального режиму навчання в закладах загальної середньої освіти.

Міський голова Кременчука Віталій Малецький, як і керівництво ще сімох громад, мають спочатку відзвітувати, чому процес очного або змішаного навчання досі не розпочато, і коли це буде зроблено.

 

Читайте також: Крики «Ганьба!» та обіцянки мера: Малецький озвучив, коли запрацюють садочки та всі школи (фоторепортаж)


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация