Популізм чи крик душі? Громадяни хочуть, щоб керівника Полтавської ОВА звільнили

258 0
Популізм чи крик душі? Громадяни хочуть, щоб керівника Полтавської ОВА звільнили

На сайті Кабмін з’явилась петиція щодо звільнення Дмитра Луніна з посади керівника Полтавської ОВА. Окрім того, громадяни прохають встановити справедливі тарифи на теплопостачання для жителів Полтавської області. Ініціатор петиції – депутат Полтавської міської ради Сергій Каплін.

Керівника Полтавської ОВА мають усунути з посади через те, що «він усіляким чином сприяє продовженню тарифного геноциду Полтавщини», вважає Каплін.

«Так, 1 травня 2022 року було застосовано двоставкові тарифи та збільшено тарифи для населення. Це зроблено грубо порушуючи відповідну Постанову КМУ, Закон України та низку інших нормативно-правових актів щодо мораторію на збільшення тарифів під час війни.

На звернення громадян він реагує відписками, тарифи вважає законними і підтримує коаліцію партій які підтримали рішення про збільшення тарифів під час війни», - написав депутат.

Ще одна причина звільнення – політичний аспект. Сергій Каплін повідомив, що Дмитро Лунін тисне на керівництва громад та районів області. Як результат, робота Полтавської міської ради наразі призупинена та унеможливлено проведення сесій через відсутність кворуму.

За вказівкою Дмитра Луніна, «депутати не відвідують сесії. Відтак не голосуються питання фінансової підтримки армії, ремонту ліфтів, організації роботи ЖКГ, ремонту доріг», зазначив полтавський депутат.

Додамо, що петиція на сайті Кабміну з боку Капліна скоріш має популістський і політичний характер. Якщо ж навіть петицію на сайті уряду розглянуть, то до жодних результатів це не призведе. Оскільки керівників обласних військових адміністрацій призначає президент України, а не Кабмін, то логічніше було б розмістити петицію на сайті президента.

Окрім того, саму ж петицію можуть взагалі відхилити, адже у ній має бути лише одне прохання. У Капліна в одній петиції їх декілька – зменшення тарифів та звільнення керівника Полтавської ОВА. Тож яку ціль полтавський депутат насправді переслідує – можна лише здогадуватись.

Станом на зараз на петиції зібрано 105 підписів з необхідних на розгляд 25000.Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация