Верховний суд постановив: Кременчуцька влада має відновити всі закриті бібліотеки

154 0
Верховний суд постановив: Кременчуцька влада має відновити всі закриті бібліотеки

Верховний Суд у складі Касаційного адміністративного суду ухвалив повернути касаційну скаргу Кременчуцької міської ради ради заявнику. Про це повідомив депутат міської ради Богдан Лазоренко.

Скаргу повернули після того, як міська рада не стала усувати недоліки, на які вказав Верховний Суд – документ не містив чітко зазначених підстав касаційного оскарження з відповідним обґрунтуванням.

Нагадаємо, що директор юрдепартаменту Валерій Мірошниченко на позачерговій XIX сесії порадив депутатам не звертати увагу на «формальні дрібниці», приймаючи проєкт рішення, пов’язаний з бібліотеками. Формальними дрібницями Валерій Мірошниченко назвав рішення судів першої та апеляційної інстанцій, які засвідчили, що закриття бібліотек у нашому місті було незаконним.

 

Читайте також: Для Кременчуцької мерії рішення судів нічого не значать – бібліотеки залишаться зачиненими

 

ВС, повернувши скаргу, підтвердив незаконність рішення міської влади про закриття бібліотек. Тепер Віталій Малецький та його підлеглі мають повернути до бібліотечного фонду ліквідовані приміщення.

Депутат Лазоренко попереджає міського голову про те, що ігнорувати рішення суду не треба, інакше його чекатиме доля мера Полтави, який після вироку надовго залишив посаду.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация