Ще побореться? Олександр Мамай досі називає себе міським головою Полтави та інформує про зміни в місті

76 0
Ще побореться? Олександр Мамай досі називає себе міським головою Полтави та інформує про зміни в місті

Минуло майже два тижні з моменту оголошення вироку міському голові Полтави Олександру Мамаю, який фіктивно влаштував до КП своїх домогосподарок. Він отримав умовний термін та був усунений від посади.

Досі є час на оскарження вироку, проте сам Мамай повідомив, що повернеться через рік. У міській раді тепер головний – Андрій Карпов, її секретар. Саме він зараз виконує обов’язки міського голови.

Нагадаємо, що Програма Плюс уже писала, як за тиждень покращилася Полтава, і пофантазувала, що було б у Кременчуці.

 

Читайте також: Полтава без Мамая за тиждень досягла значних успіхів. Що було б у Кременчуці без Малецького?

 

Хоч Олександр Мамай і повторив за Карлсоном, пообіцявши повернутися, він продовжує користуватися своїм впливом, а його менеджери відпрацьовують заплачені їм гроші – сторінка у Telegram постійно сповіщає підписників про оновлення. Наприклад, в останньому, опублікованому о 14:20, йдеться про результати роботи місцевих компідприємств, а в кінці написано: «Продовжуємо спільно працювати для розвитку та життєдіяльності нашої громади!»

Проте варто віддати Олександру Мамаю належне – він публікує корисну інформацію: кількість звернень на місцеву службу допомоги міського голови, кількість тролейбусів на змінах та перевезених пасажирів, режим роботи вуличного освітлення і навіть кількість обрізаних дерев.

На жаль, те саме не можна сказати про міського голову Кременчука – на його сторінці оновлення з’являються раз на тиждень, і корисної інформації в них майже немає.


Джерело фото: видання "Полтавщина"

 

 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация