Полтава без Мамая за тиждень досягла значних успіхів. Що було б у Кременчуці без Малецького?

518 0
Полтава без Мамая за тиждень досягла значних успіхів. Що було б у Кременчуці без Малецького?

Минув майже тиждень з моменту, як міського голову Полтави Олександра Мамая усунули від посади. Це сталося після підтвердження у суді махінації з фіктивним улаштуванням домогосподарок «Мамаєтку» на посади в комунальне підприємство, щоб вони отримували зарплати з бюджету міста.

Разом з тим, полтавські журналісти та активісти й до цього були в курсі про схеми, які влада на чолі з Мамаєм провертала, щоб грабувати бюджет громади та показувати, хто в місті головний: закупівля прострочених консервів у місцевого підприємця, наймання прибиральників із Харкова, створення фіктивного КП, щоб брати побори з продавців на ринках, асфальтування дороги до резиденції мера…

У каналі «Фонтанзамільйон» вже встигли помітити значне покращення ситуації в місті після того, як Мамай пішов: «Не пройшло і тижня, як пішов Мамай, а у Полтаві відбулася технологічна революція. Відкрили спорткомплекс Акварену, на вулицях з’явилося світло, в 37-й школі відкрили нову їдальню, з міста вигнали харківських підрядників, які сосали наш бюджет, з Полтави до Амстердаму почали ходити автобуси.

Що далі? Будівництво дельфінарію і тролейбус на Огнівку?»

На жаль, кременчуцькі журналісти про махінації місцевої влади також чудово обізнані. Але СБУ та прокуратура на дії та бездіяльність наших чиновників чомусь увагу не звертають: міська медицина грабується керівниками лікарень, мер саботує освітній процес, апарат міського голови привласнює гуманітарну допомогу, продовжують купувати квіти-однолітки, діти секретаря міської ради заробляють гроші за рахунок бюджету. Депутат міської ради дуже хоче отримати гроші для своєї ГО, знову ж таки, з бюджету, а його «офіційно колишня» дружина пере білизну для багатьох садочків міста… Список можна продовжувати нескінченно, але наше місто досі продовжує бути годівничкою для місцевих стерв’ятників на владних місцях.

Всі проблеми, зазначені вище, можна було б розв’язати, якби влада перейшла до рук людини, яка за громаду, а не використовує її.


 

Коментарі

Для того, щоб залишити коментар, вам необхідно авторизуватись

Авторизация